The Queen's Resistance

Okładka książki The Queen's Resistance
Rebecca Ross Wydawnictwo: HarperTeen Cykl: Narodziny królowej (tom 2) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Narodziny królowej (tom 2)
HarperTeen
2019-03-05
Data 1. wydania:
2019-03-05
angielski
fantasty young adult romance

Na półkach: , , , ,

Znacznie słabsza od części pierwszej. Podobało mi się tylko samo zakończenie historii.

Ksionżka jest piękna przy pierwszej części się połakałm chce przeczytać drugą część ale nie mogę bo jest po angielsku i przesto najbardziej chce mi się płakaci ja tylko błagam żebyście Jom przetłumaczyli na polski bo jak naradzie to się zawiodłam na was i daje mało gwiazdek

Dodaj cytat z książki The Queen's Resistance