The Woods Are Dark

horror thriller fiction mystery
horror
angielski
horror thriller fiction mystery

"The woods are dark" zaczyna sie prosto, od dwóch koleżanek i typowej rodziny którzy chcą spedzic miło czas w pewnym z reguły typowym mieście/wsi.

Normalnie może by im to wypaliło ale miejsce w którym się znalezli nie jest zbytnio normalne a mieszkańcy zamiast rzucać im co najwyzej niechetnych spojrzeń, łapią ich wszystkich i przywiązują do martwych drzew w lesie gdzie...

• Anglojęzyczne
  • 2019