Życie w spadku

Małgorzata Garkowska Wydawnictwo: Zysk i S-ka literatura obyczajowa, romans
Zysk i S-ka
literatura obyczajowa, romans
2019-04-30

Bardzo dobrze się czytało ta historie. Polubilam Daniela "Marka"Udane odprężenie po ciężkich thilerach.

Niezbyt często sięgam po obyczajowe książki zwykle nie wciągają mnie. Ale Życie w spadku pochłonęłam świetna hisortoa czytałam stronę za stroną żeby dowiedzieć się co dalej zakończenie takie jak lubię 😍

Przesłodzona bajeczka, możliwa do przeczytania na wakacjach albo w okresie świąteczno-relaksującym. Był potencjał, niestety zmarnowany.

Wciągnęła mnie historia Damiana i Marka a pomiędzy nimi Klary. Żony niekochanej, oszukiwanej, zdradzonej i...… znowu kochanej?

Jest to moje drugie spotkanie z tą autorką i niestety muszę powiedzieć, że tym razem książka mnie rozczarowała. Nie wiem dlaczego, ale książka mnie zupełnie nie wciągnęła i wydawała się nudna. Po prostu coś tym razem mi nie zagrało. Nie oznacza to jednak, że nie zainteresuję się kolejnymi pozycjami tej autorki.

Szkoda, że to książka na jeden wieczór, bo rewelacyjnie się ją czytało.
Pani Małgosiu, proszę o jeszcze.

Książka godna polecenia, pięknie napisana z wieloma emocjami. Czyta się z zapartym tchem a emocje budzą się w nas z wielką intensywnością.Polecam.

Stwierdzenie, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu świetnie odnosi się do sytuacji Marka i Damiana. Tylko w tym przypadku trudno też znaleźć zdjęcie, na którym byliby razem, gdyż od lat żywią do siebie urazę. Ich relacje nacechowane są niedomówieniami, gniewem, oskarżeniami i wzajemną niechęcią, której początki mocno zakorzenione są w przeszłości. Nic nie wskazuje...

Pragnienie zemsty, misterny plan i nieoczekiwana miłość. Brzmi jak reklama filmu akcji nieprawdaż? Tym razem mamy jednak do czynienia z najnowszą książką Małgorzaty Garkowskiej. Zapraszam do lektury recenzji ,,Życie w spadku”.

Mark i Damian to bracia bliźniacy, jednak choć zazwyczaj bliźnięta kojarzą nam się z osobami wyjątkowo ze sobą zrzutymi i praktycznie nierozłącznymi...

"Poczucie winy, przykrywane dotąd starannymi próbami odwzorowania codzienności, teraz uwolniło się z ryzów i niczym trujący bluszcz oplotło mu gardło, gorzko spłynęło do żołądka, ściskając po drodze serce.1

Bliźniacy jednojajowi kojarzą się z osobami, które łączy bardzo silna więź. Spędzają razem dużo czasu , dzielą pasje, a nawet potrafią czytać sobie w myślach. Co musi...

Dyskusje

• 2019
  • Przeczytane 2019
  • Polscy autorzy
  • Legimi
  • Romans
  • Z biblioteki

Dodaj cytat z książki Życie w spadku