Kup teraz - 18 ofert w cenie od 6.99 zł do 30.27 zł

Małgorzata Garkowska Wydawnictwo: Zysk i S-ka literatura obyczajowa, romans
Zysk i S-ka
literatura obyczajowa, romans
2019-04-30

Początek wyciągał. Ale gdy się czytało i czytało stawało się nudne. Cała książka była przewidywalna. I kolejny landrynkowy happy-end. Szkoda.

wspaniale napisana historia

Nieprawdopodobna historia, ale wciągnęła.

Bardzo dobrze się czytało ta historie. Polubilam Daniela "Marka"Udane odprężenie po ciężkich thilerach.

Niezbyt często sięgam po obyczajowe książki zwykle nie wciągają mnie. Ale Życie w spadku pochłonęłam świetna hisortoa czytałam stronę za stroną żeby dowiedzieć się co dalej zakończenie takie jak lubię 😍

Przesłodzona bajeczka, możliwa do przeczytania na wakacjach albo w okresie świąteczno-relaksującym. Był potencjał, niestety zmarnowany.

Wciągnęła mnie historia Damiana i Marka a pomiędzy nimi Klary. Żony niekochanej, oszukiwanej, zdradzonej i...… znowu kochanej?

Jest to moje drugie spotkanie z tą autorką i niestety muszę powiedzieć, że tym razem książka mnie rozczarowała. Nie wiem dlaczego, ale książka mnie zupełnie nie wciągnęła i wydawała się nudna. Po prostu coś tym razem mi nie zagrało. Nie oznacza to jednak, że nie zainteresuję się kolejnymi pozycjami tej autorki.

Szkoda, że to książka na jeden wieczór, bo rewelacyjnie się ją czytało.
Pani Małgosiu, proszę o jeszcze.

Książka godna polecenia, pięknie napisana z wieloma emocjami. Czyta się z zapartym tchem a emocje budzą się w nas z wielką intensywnością.Polecam.

• 2019
  • 2020
  • 2020
  • Przeczytane 2019
  • Z biblioteki
  • Literatura polska

Dodaj cytat z książki Życie w spadku