Bogowie Wojny

Simon BerthonJoanna Potts Wydawnictwo: Amber historia
Warlords: An Extraordinary Re-Creation of World War II Through the Eyes and Minds of Hitler, Roosevelt, Churchill, and Stalin
2018-01-01
2006-01-01
Rudolf Szymański
Amber
historia
2018-01-01
Rudolf Szymański

Historia II wojny swiatowej przedstawiona z ciekawej perspektywy glownych wodzow kofliktu. Dla mnie, jako osoby, ktora z historia wojny miala stycznosc tylko w szkole, lata temu, bardzo interesujaca i wciagajaca lektura. Dzieki ksiazce poznalem lepiej przebieg wojny, nie tylko w Europie, ale rowniez na innych kontynentach.

• Historia
  • 2013