Syfland

Samuel Montrowski Wydawnictwo: Wydawnictwo Poligraf satyra
Wydawnictwo Poligraf
satyra
2019-03-07

Krótka, humorystyczna powiastka fantastyczno-polityczna. Główny bohater przenosi się do alternatywnej rzeczywistości pełnej robactwa rządzącego światem. Autor pokazuje nam drugą stronę medalu, coś, co naprawdę kryje się za piękną fasadą ludzkiego świata.

Sprytne, oryginalne, pomysłowe i innowacyjne; przy tym nieprzekombinowane, utrzymane w przyjemnej, zorganizowanej formule. Dzieło może być idealnym partnerem w codziennej podróży - UWAGA! Ciężko maskować uśmiech jadąc komunikacją miejską, gdy jest się pogrążonym w lekturze. To świetna odpowiedź na otaczające nas dyskursy polityczne, w ironiczny sposób kpi z paradoksów...

• BIBLIOTEKA

Dodaj cytat z książki Syfland