Dlaczego ja to ja, a nie ty

Tomi Ungerer Wydawnictwo: Format literatura dziecięca
Dorota Hartwich
Format
literatura dziecięca
Dorota Hartwich

Bardzo fajna książką. Co do niektórych odpowiedzi na pytania w lekturze mam troszkę inne zdanie, ale wiadomo, każdy ma inną opinię. Odpowiedzi mogą przeczytać dzieci, lecz dorośli także żeby przygotować sie na pytania od dziecka. Bardzo ksiązka mi się podobala, mimo że mam 11 lat.

Grunt, to nie mieć sprecyzowanych oczekiwań.

Ja miałam. Zdawało mi się, że to książka, po pierwsze, popularnonaukowa: prostym językiem, ale w rzeczowy, naukowy sposób tłumacząca pewne zjawiska. Po drugie zaś, że spełnia poradnikową funkcję: dostarcza rodzicom (dziadkom, wujkom, ciociom, pedagogom) gotowych, mądrych odpowiedzi na pytania, które usłyszą od dzieci.

No nie,...

• Dzieci
  • 2020
  • Dziecięce
  • Alonka do kupienia STARSZAK
  • Dla dzieci
  • Filozoficzne
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Dlaczego ja to ja, a nie ty