Kup teraz - 18 ofert w cenie od 6.99 zł do 26.90 zł

Anna WlazłoJerzy A. Wlazło Wydawnictwo: HarperCollins Polska literatura piękna
HarperCollins Polska
literatura piękna
2019-03-13

"Smak czystej wody" książka autora Jerzego i Anny Wlazło HarperCollins dość długo zapadnie w pamięci moich najbliższych.
Książka przedstawia historię małżeństwa Anny i Jerzego, którzy wiedli dobre i spokojne życie, dopóki nagle podczas weekendowej wycieczki do ich drzwi zapukała choroba. Nagły atak bólu spowodował pobyt w szpitalu i diagnozę - Anna ma zapalenie trzustki....

Smak czystej wody to bardzo nietypowy tytuł. Połączenie poradnika, książki kucharskiej i powieści o kobiecie, której trzustka odmówiła posłuszeństwa i wywróciła świat jej i jej męża do góry nogami.

Narratorem jest mąż chorej. Facet, który umie jeść. Gorzej z przygotowaniem tego, co ma zjeść. Teraz musi stanąć na wysokości zadania i przystosować warunki do potrzeb żony....

Każdy kiedyś zaczął. Także gotować.

Tego się nie planuje. Czasami po prostu może się zdarzyć coś, co zmusi Cię do zmiany całego dotychczasowego sposobu funkcjonowania. Będziesz musiał nauczyć się prać, gotować i zajmować wszystkimi rzeczami, którymi do tej pory zajmowała się osoba, którą kochasz i która… po prostu lepiej się na tym znała.

Po Annę przyjeżdża karetkę....

„Smak czystej wody” Anny i Jerzego Wlazło to wspaniała książka.

„Długo przed ślubem kilka osób ostrzegało mnie, że biorę sobie za żonę francę nie do zdarcia. Ona, wychodząc za mnie, zyskała miano kamikadze.”

Pewnego pięknego dnia zupełnie niespodziewanie Anna ląduje w szpitalu.
Diagnoza jest okrutna. Zapalenie trzustki. Kobieta cierpi z bólu. Jej mąż z bezradności....

• 2020
  • Przeczytam 52 książki w 2019 roku
  • Świat Książki
  • Kwe
  • Legimi
  • Przeczytane w 2020
  • Przeczytane 2019

Dodaj cytat z książki Smak czystej wody