Dubious

Okładka książki Dubious Chairmaine Pauls
Okładka książki Dubious
Chairmaine Pauls Wydawnictwo: Amazon Kindle Cykl: The Loan Shark Duet (tom 1) literatura piękna
The Loan Shark Duet (tom 1)
Amazon Kindle
2017-10-12
2017-10-12

Okładka książki Rosyjski zabójca Chairmaine Pauls, Anna Zaires
Rosyjski zabójca Chairmaine Pauls, A...

Spodobała mi się i jej nienawidzę.
Tematyka jest obżydliwa, amoralna i wyniszczająca psychiczne.
Valentina, w wyniku podstępu, trafia do domu Gabriela jako pomoc domowa i seks-zabawka. Nasi bohaterowie prawie nie rozmawiają. Gab wykorzystuje Val do granic możliwości. To naprawdę przykre. Niektore fragmenty wydawały mi się bardzo przesadzone, przemoc psychiczna to bardzo delikatny temat. Możnaby powiedzieć, że ta książka jest o niewolnictwie.
Lektura dla odważnych.

Spodobała mi się i jej nienawidzę.
Tematyka jest obżydliwa, amoralna i wyniszczająca psychiczne.

• Mafia
  • Romans