Kup teraz - 11 ofert w cenie od 19.60 zł do 25.47 zł

Kuchnia dla zabieganych : dania przygotowane w weekend na cały tydzień

Anne Loiseau Wydawnictwo: Jedność kulinaria, przepisy kulinarne
9788379719495
Zofia Pająk
Jedność
kulinaria, przepisy kulinarne
9788379719495
Zofia Pająk

"Kuchnia dla zabieganych" to pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy w natłoku codziennych obowiązków zapominają o zaplanowanie posiłków i zamiast zjeść obiad zdrowo, tanio i w domu,  jedzą w biegu, drogo i na mieście.  Całość składa się z 3 głównych części: wstępu, rozdziału o składnikach podstawowych oraz części z gotowymi przepisami. Główna zasadą kuchni dla...

• Chcę w prezencie
  • 2019
  • Kuchnia
  • Z polecenia do kupienia ...
  • Kucharskie
  • Polscy autorzy