Brzydkie kaczątko/ The ugly duckling

Hans Christian Andersen Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska Cykl: Bajkowa akademia angielskiego (tom 14) Seria: Bajkowa Akademia Angielskiego bajki
9788361923725
Ewa Palczak
Ringier Axel Springer Polska
kaczka brzydkie kaczątko łabędź
Bajkowa akademia angielskiego (tom 14)
bajki
9788361923725
Ewa Palczak
Bajkowa Akademia Angielskiego
kaczka brzydkie kaczątko łabędź

Bajka opowiada o brzydkim kaczątku, które wykluło się w rodzinie kaczek. Poszukiwało swojej rodziny przez cały rok trafiając np. do rodziny żab. Pewnego dnia spotkało łabędzia, od tego czasu znalazło swoje miejsce na Ziemi. Książka pięknie ilustrowana, duża czcionka, dwie wersje językowe, dodatkowo płyta CD i karty pracy oraz naklejki.

• Biblioteczka
  • Bajki