Tomek Łebski JAZDA bez trzymanki (prawie)

Okładka książki Tomek Łebski JAZDA bez trzymanki (prawie)
Liz Pichon Wydawnictwo: Zielona Sowa Cykl: Tomek Łebski (tom 13) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Tomek Łebski (tom 13)
Tom Gates. Epic Adventure (kind of)
Zielona Sowa
2018-10-03
2018-10-03
Patryk Gołębiowski
szkoła humor zabawne

super książka

super książka

Śmieszna, z dużą ilością obrazków książka. Nawet mi się podobała. Nie raz się przy niej zaśmiałam.

6/10

6/10

Super

Super

Kiedy dziadkowie👵🏻👴🏻 Tomka (Starowinki) z podróży dookoła świata🌎 dali mu zegarek⌚ szpiega🕵🏻‍♂️ i wuwuzellę Tomkowi spodobały się prezenty🎁. Wuwuzellę chciał wziąć do szkoły ,ale tata mu nie pozwolił jej wziąć .Kilka dni później cała klasa została zaproszona na przyjęcie🎉🎈🎊 u Zuzi Morczewicz👱🏻‍♀️. Przyjęcie odbyło się nad jeziorem 🌅 .Pływali kaczko-łódkami i Tomek👦🏻 płynął z Markiem🧑🏼 .Kilka tygodni później Tomek👦🏻 i jego rodzina👵🏻👴🏻👩🏻👱🏻‍♀️🧔🏻 pojechali do zamku. Tata Tomka ,utknął w dybach i mama👱🏻‍♀️ musiała pójść po kogoś obsługi. Tomek miał po zamku dyskotekę w tr🍊pikach 🏝 ale nie zdążył na tą dyskotekę bo przyjechali za późno.

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dodaj cytat z książki Tomek Łebski JAZDA bez trzymanki (prawie)