Kup teraz - 1 oferta w cenie od 35.90 zł do 35.90 zł

Braterstwo krwi.

Patronat LC
Agnieszka Lingas-Łoniewska Wydawnictwo: Burda Publishing Polska Cykl: Zakręty losu (tom 2) literatura obyczajowa, romans
2019-02-27
2012-10-17
Burda Publishing Polska
Zakręty losu (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
2019-02-27

Z książkami Agnieszki Lingas-Łoniewskiej mam tak, że jako nastolatka pochłaniałam wszystko co dostałam w ręce, a po czasie jako już dorosła kobieta widzę więcej wad jej powieści. I mimo, że od paru jej książek mówię sobie "ta była ostatnia, to już nie to samo, za dużo książek w życiu przeczytałam i widzę w książkach Pani Agnieszki luki" to potem sobie uświadamiam że to ma...

Nic mi się nie zgadza w tej książce. Postacie są sztuczne i odklejone od rzeczywistości. Krzysztof (Krzysio) Borowski adwokat, posługujący się podwórkowym językiem. Katarzyna (Katka) Borowska - adwokat, była pani prokurator, która mówi o sobie "Chyba nie jestem taka głupia" i cudownie zmieniony Łukasz. I znów jego piękna jest z tych, które los tak doświadczył a on jest z...

Trzyma w napięciu.

Dalsze losy braci Borowski. Cudowna historia siły braterskiej.

C.d. bzdur. Pomiędzy okładkami wielkie nic. Zmordowałam cz.1 i 2 i naprawdę trudno ocenić która gorsza.

Czy to brat czy siostra nieważne, bo więzy krwii są najważniejsze... Można się kłócić, szarpać czy nienawidzić ale w każdym z nas tam w środku jest ta cząstka dobroci, która przeważy szalę. Każdy jest kowalem swojego losu i każdy za siebie podejmuje decyzję, jednak inni mogą mieć na nie wpływ. Rodziny się nie wybiera... Polecam kolejna wspaniała opowieść, która da wiele do...

Równie świetna co pierwsza część, porwała mnie i trzymała w napięciu do ostatniej strony, kilka nowych bohaterów co tylko bardziej podkręca historie. Polecam

Super książka i zapewne cała seria. Nie mogę się oderwać od czytania. Zabieram się teraz za trzecią część. Polecam!

polecam

Jeszcze lepsza część od pierwszej. Fantastycznie się czyta. Szybka akcja i nie spodziewane zwroty akcji.
Polecam

2 154