Samochodzik Franek. Trener piłki nożnej

Okładka książki Samochodzik Franek. Trener piłki nożnej Elżbieta Wójcik
Okładka książki Samochodzik Franek. Trener piłki nożnej
Elżbieta Wójcik Wydawnictwo: Wydawnictwo SBM Seria: Samochodzik Franek interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Samochodzik Franek
Wydawnictwo SBM
2016-01-01
2016-01-01

Okładka książki Królik Franek i straszny strach Ewelina Jaślan-Klisik, Marta Krzemińska
Królik Franek ... Ewelina Jaślan-Klis...
Okładka książki Kołysanka zimowa Ramona Kaulitzki, Dianne White
Kołysanka zimowa Ramona Kaulitzki, D...
Okładka książki Tydzień na budowie Jean Reidy, Leo Timmers
Tydzień na bud... Jean Reidy, Leo Tim...

Sympatyczny samochodzik Franek zostaje trenerem piłki nożnej.
Dzieci dowiedzą się jak wygląda praca trenera oraz samych piłkarzy. Książeczka uczy, że żeby osiągnąć sukces, trzeba dużo ćwiczyć i pracować.
Spodoba się ona szczególnie fanom piłkarskich rozgrywek.
W książeczce pojawiają się postacie znane z innych części, m.in. Poldek czy Błyskawica. Wraz z innymi samochodami tworzą oni Drużynę Franka, która powoli pnie się po sukces w postaci Złotego Pucharu. Czy im się to uda?
Na końcu książeczki niezawodnie znajdziemy zadania do wykonania, które powiązane są z przeczytaną właśnie treścią.

Sympatyczny samochodzik Franek zostaje trenerem piłki nożnej.
Spodoba się ona szczególnie fanom piłkarskich rozgrywek.

Samochody i piłka nożna... Czego dla małego czytelnika płci męskiej trzeba więcej? :)

• Polskie
  • Dziecionkowe