Wyspa buntowników

Okładka książki Wyspa buntowników
Pierdomenico Baccalario Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk Cykl: Ulysses Moore (tom 16) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
2019-02-11
Data 1. wydania:
2015-05-26
Katarzyna Kolasa-Garibotto
ulysses moore wrota czasu wyobraźnia

Na półkach: , , , ,

'Wyspa buntowników' to, w moim odczuciu, najlepsza odsłona najnowszej serii o przygodach Ulyssesa Moore'a. A biorąc pod uwagę, iż jest to 16 tom całej sagi, to nie lada wyczyn. W ogóle, cały trzeci cykl, utrzymuje poziom dwóch wcześniejszych, także jeśli ktokolwiek obawia się, iż całkowita (no prawie) wymiana młodych bohaterów zaniży jakość, jest w błędzie.

'Wyspa...

Na półkach: , , , ,

Kolejny tom w cyklu Ulysses Moore trzyma poziom.
Książka pokazuje złe oblicze Naczelnika Kompanii Indii w Wyobraźni oraz to, do czego doprowadza obsesyjna chęć władzy i nieograniczona wyobraźnia.
Z takim niebezpiecznym przeciwnikiem muszą zmierzyć się Podróżnicy w Wyobraźni, którzy chcą jedynie odzyskać swoje krainy do normalnego życia, marzenia, podróżowania.
Czy...

Wciągnęłam w kilka godzin... mimo to uważam że autor coraz mniej ma pojęcia co zrobić z serią :D

Po kilku latach przerwy nie do końca wiedziałam czego się spodziewać - z jednej strony zawsze lubiłam tę serię, z drugiej obawiałam się, że już mnie tak nie wciągnie ;) A jednak - wciągnęła bardzo. Jak wspominałam bardzo lubię poprzednie tomy. Historia w nich przedstawiona zawsze mi się podobała, a ten tom jest wspaniałą kontynuacją. Książkę czyta się bardzo przyjemnie i...

No w końcu po dwóch długich latach czekania nadeszła ta chwila. Kolejny tom Ulyssesa Mooore'a wpadł w moje ręce. Do książki przysiadłam od razu jak tylko wróciłam z księgarni.
Historia jak zawsze wciągająca. Wszystkie potrzeby zeszły na bok tak długo aż jej nie przeczytałam :D Metis ponownie zabiera nas do Kilmore Cove, a stamtąd do tajemniczego miasta Perły i do dziwnie...

• Chcę w prezencie
  • 2019
  • 2020
  • Do kupienia
  • Książki dzieci na półkach
  • Ulysses Moore - seria

Dodaj cytat z książki Wyspa buntowników