W 50-lecie narodzin dla nieba. Ojciec Pio. Niezwykłe historie

Rafael
Bóg święty biografia 50-lecie 100-lecie
religia
Bóg święty biografia 50-lecie 100-lecie

Choć już czytałam o o. Pio i znam jego postać, to znalazłam w tej książce dużo nowych informacji. Czytanie o nim jest niezwykłym przeżyciem! Ojciec Pio jest jednym z moich ulubionych Świętych. Kocham go niesłychanie!!
Poznając jego życie, moje życie ulega przemianie, na nowo moje myślenie ulega przewartościowaniu, Ojciec Pio przypomina mi o rzeczach, o których na co dzień...

więcej mniej