Kuchnia wegańska. Przewodnik po produktach zastępczych

Celine SteenMarie Joni Newman Wydawnictwo: Buchmann kulinaria, przepisy kulinarne
The Complete Guide to Vegan Food Substitutions
The Complete Guide to Vegan Food Substitutions
kulinaria, przepisy kulinarne
2019-02-14
Anna Julia Mamińska

Okładka książki Kuchnia wegańska. Przewodnik po produktach zastępczych Celine Steen, Marie Joni Newman
5,6
Kuchnia wegańs... Celine Steen, Marie...

Proszę nie kupujcie. Szkoda pieniędzy. No chyba ze chcesz się przekonać na własnej skórze, to z chęcią odsprzedam. Bardzo mało zdjęć, przepisy bardzo chaotycznie rozmieszczone, ciężko w ogóle się połapać gdzie jakie są przepisy i zero inspiracji. A no i w przepisach składniki naprawdę tak bardzo urozmaicone, że nawet niektórych rzeczy nie mogłam znaleźć w specjalnych sklepach.

Jeśli ktoś z was przymierza się do weganizmu dlatego, że ma dość swojej zwyczajnej kuchni albo chce ograniczyć ilość "chemii" na rzecz zdrowego i nieprzetworzonego jedzenia, to niech da sobie spokój z tą książką i rozejrzy się za książkami Marty Dymek albo Eryka Wałkowicza.

Pomysł na tę książkę jest taki: możesz nadal jeść te same potrawy, co do tej pory, tylko zastąp...

• Kulinarne
  • 2015