Zagadka królowej myszy

Marta Guzowska Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Detektywi z Tajemniczej 5 (tom 3) literatura dziecięca
Nasza Księgarnia
literatura polska
Nasza Księgarnia
Detektywi z Tajemniczej 5 (tom 3)
literatura dziecięca
literatura polska

Okładka książki Sabat. Antologia. Tom 1 Wojciech Chmielarz, Marta Guzowska, Łukasz Orbitowski, Łukasz Radecki, Guy N. Smith, Robert Ziębiński
Ocena 0,0
Sabat. Antolog... Wojciech Chmielarz,...
Okładka książki Sabat. Antologia. Tom 2 Wojciech Chmielarz, Marta Guzowska, Łukasz Orbitowski, Łukasz Radecki, Guy N. Smith, Robert Ziębiński
Ocena 0,0
Sabat. Antolog... Wojciech Chmielarz,...
Okładka książki Seryjni mordercy Adrian Bednarek, Max Czornyj, Jan Gołębiowski, Marta Guzowska, Marcel Moss, Marek Stelar, Marcel Woźniak, Łukasz Wroński
Ocena 7,0
Seryjni mordercy Adrian Bednarek, Ma...
Okładka książki Awers Adrian Bednarek, Hanna Greń, Marta Guzowska, Izabela Janiszewska, Marta Matyszczak, Robert Małecki, Małgorzata Rogala, Magda Stachula, Bartosz Szczygielski, Mariusz Zielke, Ryszard Ćwirlej, Przemysław Żarski
Ocena 7,0
Awers Adrian Bednarek, Ha...

Całkiem ciekawy kryminał dla początkujących czytelników. Jest zagadka, którą mogą próbować rozwiązać sami, zwłaszcza jeśli będą uważnie czytać. Co więcej, powinno im się udać. Są poszlaki. Jest dedukcja i to metodycznie przedstawiona. Dorosły odbiorca może czasem marudzić, że powtarzane są ciągle te same fakty i spostrzeżenia, ale sam jest sobie winien, jeśli sięgnął po...

TYM RAZEM JAGA, ANKA I PIOTREK ROZWIĄZUJĄ ZAGADKĘ KRÓLOWEJ MYSZY, CZYLI KRADZIEŻY PORTRETU DZIEWCZYNKI Z CHRYZANTEMAMI. JEGO AUTORKA OLGA BOZNAŃSKA BARDZO LUBIŁA MYSZKI, OSWAJAŁA JE I MIESZKAŁY Z NIĄ W JEJ PRACOWNI🕵🏻‍♂️🕵🏻‍♀️👏🏻👏🏻🤵🏻🤵🏻 POLECAM FANOM I FANKOM ZAGADEK DETEKTYWISTYCZNYCH💞🕵🏻‍♀️🕵🏻‍♂️🎧📖 OCZYWIŚCIE DZIĘKI DONACIE CIEŚLIK CZUŁAM SIĘ UCZESTNICZKĄ TEJ...

Cześć kochani,
ostatnio przeczytałam tę książkę. Bardzo mi się spodobała. Polecam tę książkę wielbicielom zagadek i przygód. Jest w niej dużo wątków.

Trzeci tom serii detektywistycznej dla młodych czytelników. W tej części Anka, Piotrek i Jaga w towarzystwie szczurka Sherlocka trafiają do krakowskiego domu Olgi Boznańskiej. Szybko okazuje się, że słynny obraz malarki został skradziony i zastąpiony falsyfikatem. Młodzi detektywi typują czterech podejrzanych. Ciekawe czy uda im się złapać złoczyńcę przed policją?!

Bardzo ciekawa książka dla młodszych czytelników !!!!! Polecam !!

„Zagadka królowej myszy” to fascynująca, trzymająca w napięciu powieść kryminalna dla czytelnika w wieku 9-12. Jestem pod wrażeniem i serdecznie polecam.

Detektywistyczna seria dla dzieci- pełna przygód i zagadek, które czytelnicy rozwiązują razem z bohaterami. Świetny sposób na rozwinięcie u dzieci zdolności logicznego myślenia i łączenia faktów poprzez miło spędzony czas przy czytaniu. Polecam!

Zagadka królowej myszy to trzeci tom detektywistycznej serii dla dzieci. Tym razem grupa nastolatków szuka osoby odpowiedzialnej za kradzież obrazu „Dziewczynka z chryzantemami”. Marta Guzowska łączy powieść przygodową z wątkiem kryminalnym w której dzieci aktywnie biorą udział w rozwiązywaniu zagadki.

Detektywi z Tajemniczej 5 to seria super książek dla młodych poszukiwaczy przygód i wszystkich, którzy lubią rozwiązywać zagadki. W trzeciej części Anka, Piotrek, jego mała siostra Jagoda i szczur Sherlock docierają do Krakowa. Ekipa młodych detektywów odkrywa, że obraz Olgi Bozańskiej, który znajduje się w muzeum to falsyfikat. Szybko ustalają pierwszych podejrzanych i...

Bardzo ciekawa książka o zagadkach detektywistycznych dla najmłodszych , bardzo polecam !

• 2020
  • 2020
  • Dla dzieci
  • 2021
  • Dla dzieci, których nie mam
  • Na półce J. 2019
  • Audiobook

Dodaj cytat z książki Zagadka królowej myszy