Zagadka królowej myszy

Marta Guzowska Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Detektywi z Tajemniczej 5 (tom 3) literatura dziecięca
Nasza Księgarnia
literatura polska
Detektywi z Tajemniczej 5 (tom 3)
literatura dziecięca
literatura polska

TYM RAZEM JAGA, ANKA I PIOTREK ROZWIĄZUJĄ ZAGADKĘ KRÓLOWEJ MYSZY, CZYLI KRADZIEŻY PORTRETU DZIEWCZYNKI Z CHRYZANTEMAMI. JEGO AUTORKA OLGA BOZNAŃSKA BARDZO LUBIŁA MYSZKI, OSWAJAŁA JE I MIESZKAŁY Z NIĄ W JEJ PRACOWNI🕵🏻‍♂️🕵🏻‍♀️👏🏻👏🏻🤵🏻🤵🏻 POLECAM FANOM I FANKOM ZAGADEK DETEKTYWISTYCZNYCH💞🕵🏻‍♀️🕵🏻‍♂️🎧📖 OCZYWIŚCIE DZIĘKI DONACIE CIEŚLIK CZUŁAM SIĘ UCZESTNICZKĄ TEJ...

Cześć kochani,
ostatnio przeczytałam tę książkę. Bardzo mi się spodobała. Polecam tę książkę wielbicielom zagadek i przygód. Jest w niej dużo wątków.

Trzeci tom serii detektywistycznej dla młodych czytelników. W tej części Anka, Piotrek i Jaga w towarzystwie szczurka Sherlocka trafiają do krakowskiego domu Olgi Boznańskiej. Szybko okazuje się, że słynny obraz malarki został skradziony i zastąpiony falsyfikatem. Młodzi detektywi typują czterech podejrzanych. Ciekawe czy uda im się złapać złoczyńcę przed policją?!

Bardzo ciekawa książka dla młodszych czytelników !!!!! Polecam !!

„Zagadka królowej myszy” to fascynująca, trzymająca w napięciu powieść kryminalna dla czytelnika w wieku 9-12. Jestem pod wrażeniem i serdecznie polecam.

Detektywistyczna seria dla dzieci- pełna przygód i zagadek, które czytelnicy rozwiązują razem z bohaterami. Świetny sposób na rozwinięcie u dzieci zdolności logicznego myślenia i łączenia faktów poprzez miło spędzony czas przy czytaniu. Polecam!

Zagadka królowej myszy to trzeci tom detektywistycznej serii dla dzieci. Tym razem grupa nastolatków szuka osoby odpowiedzialnej za kradzież obrazu „Dziewczynka z chryzantemami”. Marta Guzowska łączy powieść przygodową z wątkiem kryminalnym w której dzieci aktywnie biorą udział w rozwiązywaniu zagadki.

Detektywi z Tajemniczej 5 to seria super książek dla młodych poszukiwaczy przygód i wszystkich, którzy lubią rozwiązywać zagadki. W trzeciej części Anka, Piotrek, jego mała siostra Jagoda i szczur Sherlock docierają do Krakowa. Ekipa młodych detektywów odkrywa, że obraz Olgi Bozańskiej, który znajduje się w muzeum to falsyfikat. Szybko ustalają pierwszych podejrzanych i...

Bardzo ciekawa książka o zagadkach detektywistycznych dla najmłodszych , bardzo polecam !

Ciekawa, na pewno warto poświęcić czas na jej przeczytanie, polecam!

• 2020
  • Przeczytam 52 książki w 2019 r.
  • Przeczytane (2020)
  • » Z biblioteki «
  • Dla dzieci, których nie mam
  • 5/10 - średnia
  • Na półce J. 2019

Dodaj cytat z książki Zagadka królowej myszy