100 głupich porównań dla bystrzaków

Stéphane Frattini Wydawnictwo: Nasza Księgarnia literatura dziecięca
Nasza Księgarnia
literatura dziecięca
Joanna Kuhn

„A dlaczego?”, „A ile?”, „A który?”, „A gdzie?”… znacie te pytania! Jasne, tylko czy znacie odpowiedzi. Dzięki 100 głupim porównaniom dla bystrzaków znajdziecie odpowiedzi. Możecie dowiedzieć się czego jest więcej – brwi czy rzęs; kiedy spalamy więcej kalorii; czy na Świecie jest więcej dziewczynek czy chłopców? Polecam każdemu małemu i dużemu bystrzakowi! Z tą książką nie...

Książka zaskoczy ciekawymi faktami zarówno dziecko jak i osobę dorosłą. Różnorodna tematyka sprawia że lektura się nie nudzi a odpowiedzi bawią, zastanawiają i sprawiaja ze chcemy wiedzieć więcej.

Książka pełna wiedzy przekazanej w ciekawy i zabawny sposób!

Ciekawa książka, z której zarówno dzieci jak i dorośli wiele się mogą dowiedzieć, polecam!

Czy w Australii jest więcej kangurów czy ludzi? Czy na świecie jest więcej drzew niż ptaków? - to tylko jedne z licznych pytań , na które znajdziemy w tej książce odpowiedź. Ta książka uczy i bawi , nawet dorośli mogą dowiedzieć się dzięki niej dużo dowiedzieć , dlatego warto studiować ją razem z dzieckiem , bardzo polecam!

Bardzo ciekawa książka dla czytelników w każdym wieku. Gorąco polecam!

Po kilkukrotnym przeczytaniu „100 pytań” ta książka również musiała się znaleźć w naszej biblioteczce. 100 wspaniałych informacji, odpowiedzi które bawią, zastanawiają i prowokują do zadawania kolejnych pytań.

Genialna książka dla wszystkich ciekawskich dzieci, ta pozycja odpowie na wiele z ich dociekliwych pytań. Podarowałem ją w prezencie swojej chrześnicy, która nie mogła się od niej oderwać przez parę godzin, ta książka jest jedną z jej ulubionych rzeczy na poprawę humoru. Polecam tą książkę, ponieważ z pewnością nie jest to pozycja, do której dziecko zajrzy tylko raz.

Naprawdę super książka, nawet jako osoba dorosła poznałem kilka ciekawostek :) Pozdrawiam.

Maaasa ciekawych porównań, ktore czasem nawet mogłyby nie przyjść nam do głowy. Z książki wiedzę mogą czerpać nie tylko dzieci ale i rodzice :)

• Polecane Meller
  • Przeczytane w 2019
  • 2020
  • Recenzje 2019
  • 2019
  • Kupić Julce
  • Otrzymana do zrecenzowania 2019
  • Dla dzieci

Dodaj cytat z książki 100 głupich porównań dla bystrzaków