44 Chapters About 4 Men

Okładka książki 44 Chapters About 4 Men B.B. Easton
Okładka książki 44 Chapters About 4 Men
B.B. Easton Wydawnictwo: Art By Easton Cykl: 44 Chapters (tom 1) literatura obyczajowa, romans
44 Chapters (tom 1)
Art By Easton
2016-11-17
2016-11-17

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Bardzo mądra, zabawna i niebanalna opowieść. Pouczająca. Nie przypuszczam, żeby spodobała się osobom bez pewnego bagażu życiowych doświadczeń. Przeczytałam z prawdziwą przyjemnością, na pewno zrobię to jeszcze nie raz.
P.S. nie wiem jak na podstawie naprawdę interesującej psychologicznie książki można nakręcić tak płaski, beznadziejny oraz kompletnie bezwartościowy serial. Nie dotrwałam nawet do końca pierwszego odcinka, typowo netflixowy do bólu schematyczny odmóżdżacz. Po prostu żenada

Dotrwałam do końca tylko dlatego, że słuchałam audiobooka. Może komuś się takie książki podobają, ale to nie dla mnie. Chociaż wcześniej obejrzałam ekranizację i wcale nie było to dla mnie torturą. Niestety książka o wiele gorsza. Pomijając wszystko inne, chyba styl autorki nie przypadł mi do gustu. A główna bohaterka niesamowicie irytująca.

Niestety spotkało mnie rozczarowanie po przeczytaniu tej książki, maiła być przede wszystkim śmieszna i co, zaśmiałam się raz, tylko raz. Po jej przeczytaniu mogę tylko, powiedzieć, że szkoda było wydanych pieniędzy na nią. Niestety mam w domu całą serię, ale tak to jest jak kupuje się książę po okładce i opisie od wydawcy. Mam tylko nadzieję, taką malutką, że nie zawiodę się na jej kolejnych częściach.
Wie tylko jedno, że już nigdy do niej nie wrócę.

Bardzo ciekawiła mnie ta pozycja. Wyszłoby o wiele ciekawiej, gdyby nie była przedstawiona w formie wpisów głównej bohaterki do Dzienniczka - pamiętnika. Jakoś nie polubiłam głównej bohaterki. Momentami bawił mnie humor autorki. Jednak to zdecydowanie za mało, by wystawić wyższe noty. Skoro ta część jest słaba, to zastanawiam się, co zostało przedstawione w pozostałych. Słaba rekomendacja na kolejne tomy z cyklu.

Na książkę skusiłam się po obejrzeniu serialu na Netflixie, na podstawie tej książki pt. ,,Sex/life" i muszę przyznać, że jestem ogromnie rozczarowana. Książką, a nie serialem. Książka jest nudna jak flaki z olejem, nic szokującego i wywołującego emocje się nie dzieje. Dodatkowo do samej bohaterki pała się ogromną niechęcią, bo nie daje się ona polubić czytelnikowi. Serial jest dużo żywszy, ciekawszy, intensywniejszy... to tak jakby podkręcić tę książkę dziesięciokrotnie, ubarwić i wyolbrzymić, dopiero wtedy dostajemy coś, przy czym rozrywka będzie równała się jeździe bez trzymanki. Zatem jeśli stoicie przed wyborem przeczytania tej książki to zdecydowanie odradzam (bo oprócz tego, że szybko się ją czyta to plusów brak),zaś serial całym sercem polecam!

To książka, którą kupiłam jeszcze na wakacjach, nie mając o niej zielonego pojęcia. Nie słyszałam wcześniej o tej autorce, więc kiedy zaczęłam czytać, mocno się zdziwiłam. I mówiąc zupełnie szczerze mam ambiwalentne uczucia. Z jednej strony ta powieść mocno mi się podobała. Urzekła mnie finezja, siarczysty język i brak pruderii. Jednak z drugiej… Jeśli autorka faktycznie bazuje na swoich doświadczeniach i korespondencji, to czuję niechęć, szkoda mi jej męża. Widzę totalny brak szacunku i ochrony swojego życia prywatnego.

Jednak bonus: po przeczytaniu tej książki kupiłam kolejne 4 z serii. Jestem ciekawa, co dzieje się tam dalej. To nie jest lukrowe, przesłodzone romansidło, tylko czysty erotyzm, a to lubię.

Sex/love - niestety, ale nie…nie bawią mnie takie rzeczy…przesadna ilość wulgaryzmu i infantylności…w całości nie rozumiem głównej bohaterki…

Skusiłam się na nią po obejrzeniu serialu i niestety srogo się zawiodłam. Kreacja Netflixa była zdecydowanie lepsza. Nie sięgnę po kolejne części. Zostawiam gwiazdki za niezły humor.

Podczas premiery książki "Sex/Love" kompletnie mnie do niej nie ciągnęło. Wiele osób polecało te historię, a była tak naprawdę wszędzie na instagramie, ale jakoś mnie nie zachęcił opis, odpuściłam sobie i w sumie zapomniałam o tym tytule. Wszystko się zmieniło w momencie, gdy zobaczyłam serial na Netflixie "Sex/Life" i przepadłam, a po obejrzeniu całego sezonu dopiero odkryłam, że to na podstawie właśnie tej książki. Dlatego nic mi nie pozostało tylko musiałam przeczytać te książkę. Jak mi się podobało?

Niestety było bardzo słabo. Chyba nigdy nie czytałam aż tak chaotycznej książki. Ciężko było mi się wkręcić w całą historię. Czytałam i nie wiedziałam, o czym czytam, a to jest niestety najgorsze. Podczas czytania nie odczułam tego świetnego klimatu z serialu i chemii pomiędzy bohaterami. Aż nie chce mi się wierzyć, że na podstawie tej książki nagrali tak fajny serial.

Czytałam, że kolejne części z tej serii są o wiele lepsze, ale ja jakoś sobie odpuszczę.Może jakbym najpierw przeczytała książkę, a później zabrała się za serial byłoby lepiej. Ale niestety zawiodłam się na tej historii.

Szału nie było. Nie porwała mnie ta historia. Czasem śmieszna, czasem żenująca.

Szału nie było. Nie porwała mnie ta historia. Czasem śmieszna, czasem żenująca.