Kup teraz - 1 oferta w cenie od 29.03 zł do 29.03 zł

Vartiomis. Tom III: Początek

Aleksandra Wesołowska Wydawnictwo: Wydawnictwo Poligraf Cykl: Vartiomis (tom 3) fantastyka, fantasy, science fiction
Wydawnictwo Poligraf
Vartiomis (tom 3)
fantastyka, fantasy, science fiction
2019-02-05

Bardzo udany prequel. Wreszcie poznajemy historię Vincenta, jego pierwszego spotkania z Lawrencem i tajemnicę zakazu wstępu na jeden z kontynentów. Czyta się szybko, autorka ma lekki i przyjemny styl.

Dodaj cytat z książki Vartiomis. Tom III: Początek