No One But Us

Okładka książki No One But Us Elizabeth O'Roark
Okładka książki No One But Us
Elizabeth O'Roark Wydawnictwo: Amazon Digital Services LLC literatura obyczajowa, romans
No One But Us
Amazon Digital Services LLC
2018-06-18
2018-06-18

Książka trochę jak ich wiele. Mimo wszystko polecam, bo bardzo fajnie się czytało. Jest to łatwa i przyjemna. Nie ma specjalnie zwrotów akcji, każdy wie jak się skończy, ale nie oznacza, że jest to książka zła, bo mi się bardzo podobała. Ogólnie takie niby zakazane związki, albo love-hate relacje są zawsze lekkie, ale z drugiej strony napięcie między głównymi bohaterami fajnie narasta. I tak też jest tutaj. Jedynie co mnie irytowało to główny bohater, który chyba za bardzo przesadzał z tą różnicą wieku. W całej książce ciągle powtarzał, że jest ohydny i odrażający, bo myśli o Elle jak o kobiecie. Zaznaczę tylko, że różnica wieku to 6 lat i oby dwoje są pełnoletni, więc nie widzę tu jakiegoś problemu. Już chyba bardziej martwiłabym się o fakt, że jest to najlepsza przyjaciółka jego młodszej siostry. Za dużo też bezsensownych konfliktów, ale to często się też zdarza niestety w takich książkach. Czekam bardzo na kolejną część, która jak się dowiedziałam kiedyś się pojawi, tylko nie wiadomo kiedy, o Max i Ginny. Nawet dobrze mogliśmy ich poznać w tej części to tak jak Ginny jest jeszcze bardzo niedojrzała, ale fajnie będzie poczytać o tym dlaczego robiła rzeczy, które robiła w pierwszej części tak Max jest moją ulubioną postacią z tej części. Myślę, że 2 część będzie jeszcze lepsza :)

• Po angielsku
  • Stand alone