Tajemnica Sary H.

Patronat LC
Paulina Wróbel Wydawnictwo: Lira literatura obyczajowa, romans
Lira
aktorka debiut literacki kariera literatura polska odmiana losu poszukiwanie szczęścia powieść obyczajowa tajemnica wypadek samochodowy
literatura obyczajowa, romans
2019-03-06

Świetna książka! Wciąga już od pierwszych stron. Genialnie napisana niebanalna historia, która wywołuje wiele emocji i nie pozwala się nudzić. Polecam gorąco!

Książkę czyta się szybko i przyjemnie. Stworzona jest w sam raz na wakacyjną lekturę. Uśmiałam się do łez z zabawnych perypetii Małgorzaty związanych z jej tożsamością i ciałem. Gorąco polecam przeczytanie tej komediowej książki i gwarantuję że humor was nie opuści podczas czytania kolejnych stron.

Całkiem przyjemny debiut. Książka idealna na lato.

Małgorzata Lindberg przeżyła największy skandal w swoim życiu, co spowodowało rozpadem jej kariery... po kilku latach aktorka próbuje uratować swoją upadającą sławę, czego powodem jest także starzejąca się skóra oraz wzrastająca liczba lat. Kończy się to marnym skutkiem, a wiedziona złymi emocjami, siada za kółkiem pod wpływem alkoholu. Przez głupią nieostrożność powoduje...

Hulaj dusza, śmierci nie ma!

Zapomniana gwiazda filmowa, Małgorzata Lindberg, pewnego dnia powoduje wypadek samochodowy. Kiedy się budzi okazuje się, że jej dusza zadomowiła się w innym ciele. Dwadzieścia lat młodsza, ale cały czas przebiegła i zdeterminowana, postanawia ponownie znaleźć się na pierwszych pierwszych stronach gazet. Czy Małgorzacie uda się zrealizować swój...

Co zmienilibyście w swoim życiu? Gdybyście mieli 20 lat mniej i obecną wiedzę? Ja zmieniłabym dużo.. Na pewno nie byłabym tu, gdzie jestem. ..
Małgorzata Lindberg, gwiazda filmowa okazuje się mieć taką szansę 😉 Taka to niezwykła okazja daje możliwość zacząć wszystko od nowa. Jak celebrytka wykorzysta taką możliwość? Przebiegła i żądna władzy ma ogromne możliwości 👍
Jest...

Hulaj dusza,w przypadku tej książki śmierci nie ma.
Pewna zapomniana aktorka Małgorzata Lindberg ginie w wypadku,jednak jej dusza wskakuje do lekko rannej w tym samym wypadku Sary.Tym samym zapomniana aktorka zyskuje nowe ciało i nowe życie.Jednak jest ktoś kto zna jej sekret i nie zawaha się go wyznać,to duch jej dawnej przyjaciółki Idy.
Pierwsza taka powieść w ...

Małgorzata Linde jest aktorką nie pierwszej świeżości, a parę lat temu jej wspaniałą karierę zniszczył okropny skandal. Teraz odczekała już trochę czasu i gotowa jest znowu rozświetlać ekrany swoją osobą. Spotkanie z reżyserem nie kończy się jednak najlepiej, dochodzi do wypadku i… kim właściwie jest Sara H? Dlaczego tytuł nie jest o Małgorzacie, tylko o jakiejś tam Sarze?...

"To było cudowne połączenie - doświadczenie, mądrość i świadomość dorosłej kobiety w jędrnym i pięknym ciele dwudziestolatki."

Debiut. Jednych przyciąga świeżość autora, drugich odpycha, bo nie zawsze jest to literatura wysokich lotów. A debiuty naszych rodowitych pisarzy, najczęściej robią się popularne, gdy autor wyda już kilka bestsellerów. Gdzie w tym wszystkim...

Zabawna, lekka, momentami skłaniająca do refleksji. Kończy się zdecydowanie zbyt szybko i nie wyjaśnia wszystkich wątków. Po przeczytaniu czuję niedosyt i chętnie poznałabym dalsze losy zuchwałej Małgorzaty w ciele Sary.

Dyskusje

• 2019
  • Recenzenckie
  • Polscy autorzy
  • Do kupienia
  • Poczekalnia

Dodaj cytat z książki Tajemnica Sary H.