Overlord: Mag zniszczenia

Maruyama Kugane Wydawnictwo: Kotori Cykl: Overlord (tom 9) fantastyka, fantasy, science fiction
Overlord
fantastyka, fantasy, science fiction
Anna Piechowiak
akcja przygoda dramat fantasy

Wybitna

Moim zdaniem najlepszy isekai. Główny bohater zostaje uwięziony w ciele nieumarłego w świecie z gry komputerowej. Niezwykle dynamiczna akcja, doskonale skrojeni bohaterowie i świetnie przemyślane intrygi, już nie mogę się doczekać kolejnych tomów.

Tomik, w którym Ainz schodzi zdecydowanie na dalszy plan; widzimy go oczyma bohaterów różnych państw czy ugrupowań... i chyba po raz pierwszy w serii ukazano go jako prawdziwego potwora, czy, jak określiła go jedna z postaci, po prostu nieumarłego, który nienawiść do żywych ma wpisane w jestestwo. Wcześniej bowiem jego sportretowanie jako postaci złej budziło raczej...

• Light Novel
  • Overlord