Czy prehistoryczne zwierzęta przetrwały? Tom 2. Na lądzie i w powietrzu

Karl Shuker Wydawnictwo: Amber Cykl: Czy prehistoryczne zwierzęta przetrwały? (tom 2) flora i fauna
Still In Search of Prehistoric Survivors: The Creatures That Time Forgot?
Joanna Dżdża, Justyna Sarna
Amber
kryptozoologia
Still In Search of Prehistoric Survivors: The Creatures That Time Forgot?
Czy prehistoryczne zwierzęta przetrwały? (tom 2)
flora i fauna
Joanna Dżdża, Justyna Sarna
kryptozoologia

Oficjalne recenzje i

Uczta dla kryptozoologów

[ 0 ] Link do recenzji

Karl Shuker to, niestety nie Bernard Heuvelmans, który trzymał pióro zdecydowanie bardziej frasobliwie. Aczkolwiek po książkę sięgnąć warto. Tym bardziej, że na polskim rynku wydawniczym nie ma za dużego pola manewru. Dużym atutem są ciekawe rysunki.

Na półkach: , , , , ,

Oj, długo czekałem na drugi tom, długo... Był w planach wydawniczych na maj 2019, później jesień, coraz późniejsza jesień, aż w końcu wydano go 19 listopada.
Warto było czekać? No pewnie! Uprzedzam - jest sporo literówek (pewnie wynik pośpiechu), ale nie wpływają za bardzo na jakość czytania. A jest o czym czytać... Nie ma niestety nic o hominidach (no, kawałeczek na samym...

• Kryptozoologia
  • Biologia, Zoologia, Botanika
  • Poszerzające
  • A.D. 2019
  • NIE MA W BIBLOTECE
  • #_Biblioteka domowa

Karl Shuker Czy prehistoryczne zwierzęta przetrwały? Tom 2. Na lądzie i w powietrzu Zobacz więcej