Książę i Rumak

Okładka książki Książę i Rumak
Tom Justyniarski Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie Białe Pióro opowieści dla młodszych dzieci
40 str. 40 min.
opowieści dla młodszych dzieci
Wydawnictwo Literackie Białe Pióro
2018-12-01
2018-12-01
40 min.
przyjaźń dobro miłość pokochać siebie

Pięknie wydana opowieść dla młodszych dzieci, zawiera myśli kluczowe: Jeśli nauczysz się kochać siebie, pokochasz bezwarunkowo świat. Każdy jest królem swojego życia. Coś w tym jest. Zmienianie świata należy zacząć od siebie, od uśmiechu do lustra, do własnego odbicia. Ilustracje jak ze starych baśni wprowadzają w pogodny nastrój i sprawiają, że z dziećmi można wejść w dyskusję poza liniami tekstu. Piękna.

"Bajeczka" porażka, szkoda pieniędzy rodziców dzieci i innych. Wszystkie "bajeczki" autora są beznadziejne; zero gustu, zero poczucia smaku, a przede wszystkim zero talentu! Ilustracje- porażka!!!

Dodaj cytat z książki Książę i Rumak