Kup teraz - 4 oferty w cenie od 21.57 zł do 26.90 zł

praca zbiorowa Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk pozostałe
Firma Księgarska Olesiejuk
pozostałe
2019-01-01

Szybko i przyjemnie przyswaja się wiedzę z krótkich notatek o zwierzętach różnej maści i wielkości. Prowadzi nas przez świat zwierząt i tych domowych (psy, koty, króliki,...), podwórkowych (konie, kaczki, owce,...) oraz dziko żyjących (lwy, hipopotamy, goryle, lemury,...) . Zawiera śliczne fotografie opisanych zwierząt, więc będzie dobra dla starszych jak i młodszych dzieci...

• Z Kotem
  • 2020
  • 2020

Dodaj cytat z książki Dzieci zwierząt