Dziennik 2007-2010

Krystyna Janda Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Seria: Cała Janda biografia, autobiografia, pamiętnik
Prószyński i S-ka
Janda wspomnienia biografia literatura polska
biografia, autobiografia, pamiętnik
Cała Janda
Janda wspomnienia biografia literatura polska

Czwarty i ostatni - jak dotąd - tom dzienników Krystyny Jandy. Już to pisałem ale powtórzę się, że Janda to jedna z moich ulubionych aktorek, uwielbiam ją nie tylko za wybitne role i talent aktorski ale też za to, że to po prostu równa babka jest.

Ten tom jest najsmutniejszym ze wszystkim, bowiem w trakcie jego pisania zmarł mąż aktorki Edward Kłosiński, miłość jej życia....

Kolejne części dzienników pani Jandy łapię w ciemno i z radością, bo wiem, że czytanie będzie przyjemnością. To już czwarta część! Tym razem odrobina niepokoju już patrząc na tytuł - w tomie, w którym zwykle mieściły się dwa lata, tym razem są cztery, co oznacza mniej wpisów i krótszą ich zawartość. A szkoda. Z pewnością prowadzenie Teatru Polonia okazuje się tak...

Nie będę się powtarzała, bo po raz czwarty musiałabym napisać to samo. Jednym słowem: UWIELBIAM. Ten dziennik bogatszy jeszcze o świetne felietony Grzegorza Skurskiego.

• 2019
  • Skarby