Tańcząca w ogniu cz.2

Okładka książki Tańcząca w ogniu cz.2
Magda Mila Wydawnictwo: Habanero Cykl: Żywioły (tom 4) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2020-04-28
literatura polska erotyk

Okładka książki Zakazany romans Magda Mila, Aga Novakova
Ocena 5,5
Zakazany romans Magda Mila, Aga Nov...
Okładka książki Oddaj mnie Magda Mila, Aga Novakova
Ocena 0,0
Oddaj mnie Magda Mila, Aga Nov...

więcej Więcej

Ciekawe dokończenie historii Ewy i Piotra. Zdecydowanie mniej zmysłowa niż dwie pierwsze części.

Ciąg dalszy historii Piotra i Ewy. W tej części dołącza do nich Gustaw, ich syn. Pojawia się tajemniczy artysta, który spróbuje namieszać w ich związku, a na horyzoncie ciągle kręci się była dziewczyna Piotra. Do tego nieprzychylność teściowej Ewy, rutyna i konieczność zmierzenia się z szarą rzeczywistością. Czy to może się udać? Czy Ewa i Piotr wytrwają razem?
Odpowiedzi...

Niby miało być bez zobowiązań, a cała pozycja jest właśnie o tym, że jest związek, a w nim kryzys, bo brak mu ram. A potem ta, co to została uwiązana, na niby odchodzi, aby ratować tego, co to z nim być nie chciała. Zagmatwane i mętne. Trochę niezłych zbliżeń. Ale jak na tyle zamętu, to niewystarcza.

Wciąga i szybko się czyta.

Bardzo dobra, dużo scen erotycznych nawet ostrych .Jednak ogólnie książkę się czyta bardzo przyjemnie.Dodatkowo na plus dla autorki jest bardzo dobra fabuła , która trzyma w napięciu.

Książka bardzo mi się podobała! Tworzy klimat i świetnie się czyta. Gorąco polecam! Takie książki uwielbiam.

Ewa i Piotr nie spodziewali się, że narodziny dziecka tak wiele zmienią ich życiu. Zwłaszcza tak nieoczekiwanego. Zmęczenie, niezrozumienie, kłamstwa, kłótnie i niespełnione pragnienia- to wszystko z czym musi zmagać się Ewa. Nie pomaga również okropna teściowa i brak akceptacji swojego ciała po porodzie. Chociaż dla innych kobieta ma wszystko, czego trzeba: opiekuńczego...

Kolejny cykl autorki skupia się na problemach życia w rodzinie a co za tym idzie mniejszej ilości oddawania się temu co obydwoje bohaterów uwielbiają.
Ciekawa intryga z polityką w tle ubarwia wywrócone do góry nogami życie spowodowane pojawieniem sie nowego członka rodziny.
Zdecydowanie najspokojniejsza w pikanterie część Żywioły.

Powtórzę to pewnie po raz kolejny, ale i nie ostatni. Uwielbiam autorkę. Potrafi napisać erotyk z dość odważnymi scenami, w sposób interesujący i ładny. Sceny erotyczne w jej wykonaniu nie rażą, a wręcz przeciwnie - wywołują rumieniec i sporą ilość innych emocji :) Nie ma tu niepotrzebnych przekleństw, czy dosadności.
Ewa i Piotr muszą odnaleźć się w kompletnie nowej i...

Druga część opisująca związek Ewy i Piotra. takie erotyki lubię. jest pikantnie, jest bardzo życiowo a na koniec jest nawet niebezpiecznie. kobieta, która nigdy nie miała być matką i facet, który nie planował być ojcem muszą odnaleźć się w nowej roli. ani dla niej ani wbrew pozorom dla niego nie jest to łatwe. czy macierzyństwo musi oznaczać rezygnacje z bycia sobą i dla...

• 2020
  • Legimi