Tańcząca w ogniu cz.2

Okładka książki Tańcząca w ogniu cz.2 Magda Mila
Okładka książki Tańcząca w ogniu cz.2
Magda Mila Wydawnictwo: Habanero Cykl: Żywioły (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Żywioły (tom 4)
Tańcząca w ogniu cz.2
Habanero
2020-04-28
2020-04-28
literatura polska erotyk

Okładka książki Zakazany romans Magda Mila, Aga Novakova
Zakazany romans Magda Mila, Aga Nov...

Udana kontynuacja,trochę mocniejsza od poprzedniej.Oprócz ostrej-rzecz gustu czy przesadnie- erotyki,dostajemy też ciekawych bohaterów i skomplikowaną relację.Trochę zbyt szybko i łatwo potoczyła się ich historia pod koniec, jakbym już miała się tu do czegoś przyczepić, ale to świetna książka w swoim gatunku.

Nie do końca ogarniam co bohaterka miała w głowie..i trochę gryzło się to z macierzyństwem.
Średnio oceniam

Po przeczytaniu calego cyklu ,moge powiedziec, ze
jest to odwazny, pikantny a zarazem przyjemnie
napisany erotyk.
Duze brawa za odwage.

Ciekawe dokończenie historii Ewy i Piotra. Zdecydowanie mniej zmysłowa niż dwie pierwsze części.

Ciąg dalszy historii Piotra i Ewy. W tej części dołącza do nich Gustaw, ich syn. Pojawia się tajemniczy artysta, który spróbuje namieszać w ich związku, a na horyzoncie ciągle kręci się była dziewczyna Piotra. Do tego nieprzychylność teściowej Ewy, rutyna i konieczność zmierzenia się z szarą rzeczywistością. Czy to może się udać? Czy Ewa i Piotr wytrwają razem?
Odpowiedzi znajdziecie na stronach powieści.
W cyklu „Żywioły” Magdy Mili pominęłam tylko tom trzeci. Może kiedyś do niego wrócę. Na razie moja percepcja została zaspokojona. Po przeczytaniu czterech książek p. Magdy dochodzę do wniosku, że ich fabuła opiera się podobnym schemacie. Perwersyjnego seksu, pożądania i przekraczaniu seksualnych granic. Wszystko jest ładnie podane i owinięte w ciekawą fabułę. Nie miałam wrażenia, że już gdzieś to było. Może było… Ja w każdym razie wcześniej nie trafiłam.
Ale podobało mi się.

Odpowiedzi...

Niby miało być bez zobowiązań, a cała pozycja jest właśnie o tym, że jest związek, a w nim kryzys, bo brak mu ram. A potem ta, co to została uwiązana, na niby odchodzi, aby ratować tego, co to z nim być nie chciała. Zagmatwane i mętne. Trochę niezłych zbliżeń. Ale jak na tyle zamętu, to niewystarcza.

Wciąga i szybko się czyta.

Wciąga i szybko się czyta.

Bardzo dobra, dużo scen erotycznych nawet ostrych .Jednak ogólnie książkę się czyta bardzo przyjemnie.Dodatkowo na plus dla autorki jest bardzo dobra fabuła , która trzyma w napięciu.

Powieść utrzymana w stylu poprzednich części cyklu, ale bohaterka nie mieści się w preferowanej kategorii wiekowej. Kate to nastolatka, w dodatku niesforna i zbuntowana :)

Dodaj cytat z książki Tańcząca w ogniu cz.2