Tańcząca w ogniu cz.2

Okładka książki Tańcząca w ogniu cz.2
Magda Mila Wydawnictwo: Habanero Cykl: Żywioły (tom 4) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
literatura polska erotyk

Patronaty LC

Okładka książki Zakazany romans Magda Mila, Aga Novakova
Ocena 5,8
Zakazany romans Magda Mila, Aga Nov...
Okładka książki Oddaj mnie Magda Mila, Aga Novakova
Ocena 0,0
Oddaj mnie Magda Mila, Aga Nov...

Mogą Ciebie zainteresować

Nie do końca ogarniam co bohaterka miała w głowie..i trochę gryzło się to z macierzyństwem.
Średnio oceniam

Średnio oceniam

Świetnie napisany i dokończony cykl żywioły. Polecam bardzo 🙂

Świetnie napisany i dokończony cykl żywioły. Polecam bardzo 🙂

Ciekawe dokończenie historii Ewy i Piotra. Zdecydowanie mniej zmysłowa niż dwie pierwsze części.

Ciąg dalszy historii Piotra i Ewy. W tej części dołącza do nich Gustaw, ich syn. Pojawia się tajemniczy artysta, który spróbuje namieszać w ich związku, a na horyzoncie ciągle kręci się była dziewczyna Piotra. Do tego nieprzychylność teściowej Ewy, rutyna i konieczność zmierzenia się z szarą rzeczywistością. Czy to może się udać? Czy Ewa i Piotr wytrwają razem?
Odpowiedzi znajdziecie na stronach powieści.
W cyklu „Żywioły” Magdy Mili pominęłam tylko tom trzeci. Może kiedyś do niego wrócę. Na razie moja percepcja została zaspokojona. Po przeczytaniu czterech książek p. Magdy dochodzę do wniosku, że ich fabuła opiera się podobnym schemacie. Perwersyjnego seksu, pożądania i przekraczaniu seksualnych granic. Wszystko jest ładnie podane i owinięte w ciekawą fabułę. Nie miałam wrażenia, że już gdzieś to było. Może było… Ja w każdym razie wcześniej nie trafiłam.
Ale podobało mi się.

Odpowiedzi...

Niby miało być bez zobowiązań, a cała pozycja jest właśnie o tym, że jest związek, a w nim kryzys, bo brak mu ram. A potem ta, co to została uwiązana, na niby odchodzi, aby ratować tego, co to z nim być nie chciała. Zagmatwane i mętne. Trochę niezłych zbliżeń. Ale jak na tyle zamętu, to niewystarcza.

Ewa i Piotr nie spodziewali się, że narodziny dziecka tak wiele zmienią ich życiu. Zwłaszcza tak nieoczekiwanego. Zmęczenie, niezrozumienie, kłamstwa, kłótnie i niespełnione pragnienia- to wszystko z czym musi zmagać się Ewa. Nie pomaga również okropna teściowa i brak akceptacji swojego ciała po porodzie. Chociaż dla innych kobieta ma wszystko, czego trzeba: opiekuńczego partnera, pomocnych Teściów... A co z jej fantazjami? Co z dzikim seksem, który był wcześniej? I kim jest tajemniczy Eryk?

Czy Młodzi Rodzice odnajdą się  w nowej roli nie gasząc przy tym własnych niegrzecznych pragnień?
Poradzą sobie z nową rzeczywistością i problemami?
Autorka bez problemu poruszyła moją wyobraźnię. W fantastyczny sposób ukazała nie tylko pikanterię dla której sięgnęłam po tę historię, ale i wplotła problemy dnia codziennego o których wolimy nie rozmawiać, pokusach i erotycznych fantazjach. Intensywne emocje, które mi zaserwowała to to na co zawsze mogę liczyć. Polecam nie tylko dla młodych Mamusiek.

Bardzo dobra, dużo scen erotycznych nawet ostrych .Jednak ogólnie książkę się czyta bardzo przyjemnie.Dodatkowo na plus dla autorki jest bardzo dobra fabuła , która trzyma w napięciu.

Książka bardzo mi się podobała! Tworzy klimat i świetnie się czyta. Gorąco polecam! Takie książki uwielbiam.

Wciąga i szybko się czyta.

Wciąga i szybko się czyta.

Po przeczytaniu calego cyklu ,moge powiedziec,ze
jest to odwazny,pikantny a zarazem przyjemnie