Kup teraz - 12 ofert w cenie od 25.75 zł do 33.97 zł

Wydawnictwo Poligraf
literatura piękna literatura polska
literatura piękna
literatura piękna literatura polska

Potrójny układ, podobnie jak inne książki Wójtowicza - Miłość Witolda i Droga do szczęścia, to książki o uczuciach ludzi borykających się z życiem, przeżywających miłość i śmierć. Nikt kto je przeczyta nie pozostanie wobec nich obojętny, zostawiają swój ślad w pamięci na całe życie. Są nie tylko ciekawe i doskonale się je czyta, są napisane pięknym stylem i mądre.

Ryszard...

Dodaj cytat z książki Potrójny układ