The Legacy of Elizabeth Pringle

Two Roads
literatura piękna
angielski

Na półkach: , , , ,

Akcja powieści toczy się dwutorowo - współcześnie, z perspektywy kobiety, która otrzymuje od losu dar w postaci domu po nieznanej jej nigdy kobiecie, oraz z perspektywy owej kobiety spisującej wspomnienia swojego życia przed śmiercią. Wraz z Marthą czytelnik odkrywa tajemnice tytułowej Elizabeth, postrzeganej przez innych i siebie samą jako samotniczkę, którą tak naprawdę...

• 2019
  • Przeczytane po angielsku