Opowieść o dwóch miastach Tom 3

Charles Dickens Wydawnictwo: Hachette Polska Seria: Kolekcja Charlesa Dickensa klasyka
Hachette Polska
klasyka
Kolekcja Charlesa Dickensa

Na tym etapie "Opowieść o dwóch miastach" jest naprawdę dobra i mocna. Akcja przyśpiesza i uderza w czytelnika.
Gdyby nie to, że jestem tak zła na prawa rządzące się w tej rzeczywistości, to bym gorzko załkała nad bohaterami.

Brakuje słów na to, co spotyka te postaci. A przez zachowanie bezmyślnej masy, szukającej zemsty nawet w niewinnych osobach jeszcze bardziej ściska...

• Przeczytane w 2019
  • 111