Istota małżeństwa - Timothy Keller

2018-11-10
małżeństwo

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Jedna z moich ulubionych książek w tematyce duchowości małżeńskiej. Największym jej minusem jest to, że niestety nie odnosi się do sakramentalności relacji – wynika to z tego, że autorzy są protestantami. Nie zmienia to jednak faktu, że „Istota małżeństwa” jest pełna cennych myśli na różnych płaszczyznach. Niech dowodem na to będzie mój egzemplarz książki, który jest cały obklejony zakładkami, zaznaczającymi ważne fragmenty. 🙂

Dodaj cytat z książki Istota małżeństwa - Timothy Keller