Ufając dżungli. Opowieści misyjne padre Krystiana

Rudy Smok
misje Peru misjonarz kapłaństwo podróże Ameryka Południowa wspomnienia
literatura faktu
misje Peru misjonarz kapłaństwo podróże Ameryka Południowa wspomnienia

Zapis rozmowy młodego pisarza z księdzem Krystianem, który kilka lat spędził w Peru jako misjonarz. Co tu więcej dodawać - od razu wiadomo, że będzie to ciekawa opowieść o zupełnie innym świecie. Tak też jest. Tę niewielkich rozmiarów książeczkę połyka się bardzo szybko, trzeba tylko przymknąć oko na pewnie niedoróbki redakcyjne.
Obowiązkowo dla wszystkich zainteresowanych...

Dodaj cytat z książki Ufając dżungli. Opowieści misyjne padre Krystiana