Triple six

Erica Spindler Wydawnictwo: Double Shot Press Cykl: Strażnicy Światła (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
Data 1. wydania:
angielski
9781944323073
Double Shot Press
Strażnicy Światła (tom 2)
kryminał, sensacja, thriller
angielski
9781944323073
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

24/2020

Pierwszy tom nieco lepszy.

1905

Książkę kupiłam jako dodatek do gazety, autorkę znałam, myślałam,że to będzie normalna powieść kryminalna. Zaskoczyło mnie to, że jest to jednak opowieść z pogranicza fantazji. Niby kryminał, ale jednak detektywi prowadzą dość niecodzienne śledztwo. Nie jest to bardzo zła książka, przyznaję, że nie jestem fanką takiej fantastyki, ale dość zgrabnie całość została napisana i...

tak mnie wciągnęła że nie zauważyłam końca. fajnie napisana prostym językiem sympatyczni bohaterowie i wesołe czasem dialogi powodują że się ją pochłania z prędkością światła.. ;) nie mogę się doczekać kiedy zaczne kolejną część.polecam

Trafiłam na tę powieść zupełnym przypadkiem. Sama wpadła mi w ręce w czasie zakupów. Kupiłam w promocji wraz z gazetą. Solidnie zapakowana więc nie byłam w stanie przeczytać opisu z tylnej okładki. Sądziłam, że nabywam "normalny" kryminał. Rozczarowało mnie określenie thriller paranormalny bo to nie moje klimaty. Fantazja w temacie nadprzyrodzonych mocy zupełnie do mnie...

Daję 5 dlatego, że nie przeczytałam jej nawet do połowy. Dając 1 moja ocena byłaby krzywdząca. Nie wciągnęła mnie, raczej nie moje klimaty dlatego zostaję neutralna. Nie kręcą mnie "nadprzyrodzone zdolności" jakie ponoć miał główny bohater.

No to mam,co chciałem.Coraz lepiej mi się czyta ten cykl.Jest naoprawdę wybitnym dziełem literatury amerykańskiej.Pasuję mi on doskonale.
Coraz lepiej poznaję bohaterów zwłaszcza Angele.
Teraz tylko 5.

Bajeczka na zrelaksowanie się i wyprostowanie zwojów 😋 Siły ciemności walczą z dobrem na ziemskiej arenie. Pani detektyw (człowiek) wraz ze swoim partnerem (półblaskiem) muszą uratować świat przed okrutnym planem pradawnego Zła. A guru Ciemności ma świetny plan 😎😎😎 Kto zwycięży? Hm...😇

Nie wierzyłam, że Erica Spindler mogła napisać ten cykl. W ogóle nie wyczułam jej stylu, raczej miałam wrażenie jakby pisał to Ghostwriter podszywający się pod Ericę.

Poza stylem, upada także poziom. Gdyby napisała to jakaś debiutująca nastolatka to bym jeszcze zrozumiała istnienie tej książki i poprzedniej, pochwaliłabym nawet za kilka rzeczy.
Ale nagradzana i...

Detektywi Micki Dare i Zach Harris powracają w Szóstce, thrillerze paranormalnym, drugiej wspólnej przygodzie w ramach serii Strażnicy Światła pióra Eriki Spindler.
Minęły trzy miesiące od feralnej nocy, kiedy Micki o mało nie straciła życia. Fizycznie wróciła wprawdzie do zdrowia, ale wciąż nękają ją koszmary i Micki nie może pozbyć się wrażenia, że tamtej nocy wydarzyło...

• 2018
  • Thriller/sensacja/kryminał