Dobranoc, Panie Panda

2018-01-01
2018-01-01
31 min.

więcej Więcej

Steve Antony "Dobranoc, Panie Panda"

Kiedy pierwszy raz obejrzałam książkę to byłam rozczarowana. Niby światowy bestseller, a tak naprawdę ani treści, ani ładnych obrazków w niej nie ma. Kompletnie nie rozumiałam fenomenu tej publikacji. Dopiero wspólne czytanie z Karolcią otworzyło mi oczy z czym mam do czynienia.

"Dobranoc, Panie Panda" to książka obrazkowa,...

Bardzo fajna książeczka dla dzieci ucząca dobrych nawyków. Autor w prosty sposób pokazuje wszystkie czynności,które należy wykonać przed snem. Moj synek zawsze na końcu daje całuska Pandzie na dobranoc.

Uważajcie na suszarki!

“Dobranoc, Panie Panda” to część adresowanej do najmłodszych serii z sympatycznym niedźwiadkiem w roli głównej. Autor zabawnej formie zapoznaje małych odbiorców z podstawowymi pojęciami z zakresu kindersztuby, emocji czy kolorów. Ten tomik to klasyczna „usypianka”.

czytaj dalej:

• Dla dzieci