Kapitan Brytania

Chris ClaremontPaul Cornell Wydawnictwo: Hachette Polska Cykl: Superbohaterowie Marvela (tom 45) Seria: Superbohaterowie Marvela komiksy
9788328209855
Sebastian Smolarek, Kornel Stanisławski
Hachette Polska
Superbohaterowie Marvela (tom 45)
komiksy
9788328209855
Sebastian Smolarek, Kornel Stanisławski
Superbohaterowie Marvela

Okładka książki Young Avengers Roberto Aguirre-Sacasa, Mitch Breitweiser, Mark Brooks, Ed Brubaker, Jim Cheung, Paul Cornell, Alan Davis, Matt Fraction, Kevin Grevioux, Allan Heinberg, Paco Medina, Brian Reed, Harvey Tolibao, Alina Urusov
7,3
Young Avengers Roberto Aguirre-Sac...
Okładka książki Czarny Rycerz: Magneto kroczy po ziemi! / Państwo wampiryczne Adrian Alphona, John Buscema, Mike Collins, Paul Cornell, Leonard Kirk, Ardian Syaf, Roy Thomas, George Tuska
6,8
Czarny Rycerz:... Adrian Alphona, Joh...
Okładka książki Jali: The Short Story Collection Chris Beckett, Lauren Beukes, Paul Cornell, Ken Liu, An Owomoyela, Nikesh Shukla
6,0
Jali: The Shor... Chris Beckett, Laur...