Haker i dziewczyna

Patronat LC
Penny Reid Wydawnictwo: Poradnia K. Cykl: Kółko singielek miejskich (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Love Hacked
Data 1. wydania:
2014-03-03
Maria Kabat
Poradnia K.
humor literatura amerykańska odmiana losu randka relacje damsko-męskie romans spotkanie uczucie
Love Hacked
Kółko singielek miejskich (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
Maria Kabat

Bardzo niespotykany motyw związany z głównym bohaterem. Może trochę nieprawdopodobny, ale przynajmniej to jakaś odskocznia od uklepanych schematów. Bardzo fajnie zarysowani bohaterowie, przyjemne dialogi. Najlepsza część serii.

Książka ,, Haker i dziewczyna" to książka, która mnie zachwyciła pod każdym względem. Po pierwsze i najważniejsze to psychologia, która tutaj króluje niczym tort przy kawie. Ta powieść sprawiła, że zaczynałam myśleć i rozważać problem : dużej różnicy wiekowej między partnerami. Czy to w ogóle jest problem? Dlaczego uważamy to za coś niesmacznego lub wyrafinowanego? No...

moje-ukochane-czytadelka.blogspot.com
Kółko Singielek Miejskich – grupa przyjaciółek, które raz w tygodniu spotykają się na wymianę plotek, pikantnych szczegółów przy dzierganiu, smacznym jedzeniu i jeszcze lepszym winie. Każda z nich jest inna, ale ich perypetie zawsze gwarantują dobrą zabawę. Haker i dziewczyna to już trzeci tom serii, gdzie poznajemy bliżej Sandrę –...

„Haker i dziewczyna” to trzeci tom z serii „Kółko singielek miejskich” i jednocześnie najsłabszy jak do tej pory.
Dalsza część będzie również ogromnym SPOILEREM, więc czytasz to na własną odpowiedzialność. Zostałeś ostrzeżony.
Mamy tutaj główną bohaterkę Sandrę, która jest szanowaną panią psychiatrą, która według mnie momentami kompletnie nie radzi sobie w życiu.
Jest i...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Zaintrygowała mnie tajemnicza postać Alexa - hakera. Sandra pierwsze wrażenie trochę roztrzepana psycholożka, która wszystko analizuje i lubi przeklinać po niemiecku.
Książka jest w całkiem innym klimacie niż dwie wcześniejsze – bardziej poważna i analityczna. Bardzo powoli się w niej akcja rozkręca. Momentami miałam wrażenie że za dużo tej psychoanalizy.

Wciągająca, humorystyczna historia, która lekko odcina się od reszty Greyopodobnych tworów.
Główni bohaterzy ciekawi, dobrze prowadzeni.
Natomiast pozostałe postaci... Mogłyby być bardziej osobnymi bytami niż środkami do celu.
Czyta się przyjemnie, więc polecam.

Wiecie za co uwielbiam #pennyreid i jej serię #kółkosingielekmiejskich ? Mimo że wydawać by się mogło iż to takie zwykłe romansidła ale zawierają niezwykły humor, nietypową fabułę, bardzo wyraziste i świetne bohaterki, tak zdecydowanie bohaterki to najmocniejszy element tej serii. #hakeridziewczyna to część trzecia serii, jej główna bohaterka Sandra to piękna pani...

Brawa dla autorki za wyobraźnię. Historia Sandry i Alexa najbardziej przypadła mi do gustu, ze względu na analizowanie wszystkiego.
Polecam i czekam na kolejne książki.

Od ponad dwóch lat Sandra chodzi na pierwsze randki do indyjskiej restauracji, z której potem mężczyźni wychodzą z płaczem. Czym doprowadza do łez nowo poznanych mężczyzn? Umiejętnością słuchania, przyjazną postawą, która sprawia, że mają ochotę opowiedzieć jej o wszystkim, zwłaszcza o tym, co im nie wyszło, o nieudanym dzieciństwie i niezdrowych relacjach. Sandra odsyła...

Jakiś czas temu sięgając po raz pierwszy po książkę autorstwa Penny Reid nie sądziłam, że tak łatwo uzależnię się od twórczości autorki. Jej styl, prowadzenie historii oraz wyraziści bohaterowie sprawiają, że każda kolejna lektura jest równie ekscytująca i niepozwalająca się oderwać. Pod koniec lutego swoją premierę miała kolejna część serii "Kółko singielek...

Dyskusje

• 2019