Haker i dziewczyna

Okładka książki Haker i dziewczyna Penny Reid Patronat Logo
Patronat Logo
Okładka książki Haker i dziewczyna
Penny Reid Wydawnictwo: Poradnia K Cykl: Kółko singielek miejskich (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Kółko singielek miejskich (tom 3)
Love Hacked
Poradnia K
2019-02-27
2019-02-27
2014-03-03
Maria Kabat
humor literatura amerykańska odmiana losu randka relacje damsko-męskie romans spotkanie uczucie

79/2023

79/2023

kolejne zwycięstwo toksycznej męskości, yaay

kolejne zwycięstwo toksycznej męskości, yaay

Na półkach: , , , , , , , , , , ,

Haker i dziewczyna - świetny trzeci tom…fajni bohaterowie, którzy mają swoje problemy do rozwiązania…ciekawa fabuła, która nas wciąga…kolejne brawa dla autorki za napisanie pięknej, zmysłowej i pełnej namiętności historii…

Pierwsza połowa, może nawet pierwsze 2/3, całkiem niezłe. Końcówka robiona "po łebkach".

Napisana przyjemnym językiem, czytało mi się ją szybko, ze względu tego, że pisana jest lekkim językiem.

Bohaterowie byli charyzmatyczni, co jest plusem tej książki, natomiast zachowywali się jak dzieci. Główny bohater nie chciał nic o sobie mówić, twierdząc że to dla bezpieczeństwa naszej głównej bohaterki, równocześnie chcąc z nią planować przyszłość.

Fabularnie książka przez większą część była dosyć nudnawa, jedynie pod koniec akcja zaczęła się rozkręcać, a ja wciągnęłam się w historię. Zakończenie jest oryginalne, a do tego na swój sposób urocze, ogólnie podobało mi się, chociaż uważam że jeszcze jeden, albo dwa rozdziały by nie zaszkodziły.

Ogólnie polecam przeczytać, bo można się dzięki niej oderwać od rzeczywistości, natomiast momentami jest najsłabszą książką jak do tej pory z tej serii.

Fabularnie książka...

Pani psychiatra i wybitny haker ich ścieżki często się przecinają, ale nie na tyle, aby rozwijać znajomość.
Jeden wieczór i rozmowa sprawiają, że Sandra i Aleks poznają i odkrywają siebie. Ich relacja jest nieco kręta i wymaga od nich wysiłku, ale uczucia i pewność, co do nich pojawiają się szybko.
Świetna i zabawna książka, utrzymana w klimacie pierwszego tomu.
Polecam.

Świetna i zabawna książka, utrzymana w klimacie pierwszego tomu.
Polecam.

78/2021

78/2021

Pierwsza część petarda. Im dalej w las tym niestety słabiej a szkoda.

Pierwsza część petarda. Im dalej w las tym niestety słabiej a szkoda.

Po poprzedniej części, która nie była specjalnie zachwycająca, sięgałam po kolejną z rezerwą. Ale byłam bardzo ciekawa Sandry. A potem byłam ciekawa Alexa. I moja ciekawość się ciągnęła aż po ostatnie strony. Muszę przyznać, że byłam zaskoczona tym jak potoczyła się ta historia. W pozytywny sposób. Jak najbardziej polecam.

Książka ,, Haker i dziewczyna" to książka, która mnie zachwyciła pod każdym względem. Po pierwsze i najważniejsze to psychologia, która tutaj króluje niczym tort przy kawie. Ta powieść sprawiła, że zaczynałam myśleć i rozważać problem : dużej różnicy wiekowej między partnerami. Czy to w ogóle jest problem? Dlaczego uważamy to za coś niesmacznego lub wyrafinowanego? No właśnie. Po drugie książka, a właściwie jej dialogi są znakomite. Śmiałam się głośno czytając je oraz różne spostrzeżenia bohaterki. Po trzecie powieść ta zaskakuje swą oryginalnym podejściem do spraw damsko- męskich. Tu nie ma mowy o przewidywalności, czy starym zamrożonym pierogu, który teraz gotujemy. Bohaterowie są wspaniale wykreowani. Mamy tutaj silne charaktery, różne, a przede wszystkim bardzo realistyczne. Historię tę ukrytą na kartach powieści czyta się bardzo szybko, a to za sprawą lekkiego i prostego języka. Jednak nie jest to powieść z tych tzw jednorazowych, bowiem potrafi człowieka nie tylko roześmiać do łez, ale wprawić również w zadumę, za co ogromnie dziękuję autorce. Co tu dużo mówić jestem ogromną fanką tej serii, bo można się przy niej zrelaksować, pośmiać i oderwać od szarej rzeczywistości.

• Przeczytane 2019
  • Przeczytane w 2019