Magia Indii

Andrzej KotnowskiJanusz Krzyżowski Wydawnictwo: Medyk literatura podróżnicza
Medyk
literatura podróżnicza
2001-01-01

Ta książka wyłoniła się spod bożenarodzeniowego papieru, w który owinięto prezent i od razu pozwoliła mi ruszyć w podróż po miejscach wspomnień, tęsknot i pragnień. Przeważają tu ciekawe zdjęcia Andrzeja Kotnowskiego, uzupełniane tekstem psychiatry i psychologa Janusza Krzyżowskiego, któremu zawdzięczam lekturę książki o Asioce.
W każdy z pięciu rozdziałów
- Indie...

więcej mniej