Na podium. Piekło Dakaru

Edipresse
Krzysztof Hołowczyc Julian Obrocki Dakar sport
literatura faktu
Krzysztof Hołowczyc Julian Obrocki Dakar sport

Okładka książki Jazda z Hołkiem. ABC kierowcy Krzysztof Hołowczyc, Ireneusz Iwański
5,7
Jazda z Hołkie... Krzysztof Hołowczyc...
Okładka książki Tata Stefan Friedmann, Andrzej Grabowski, Krzysztof Hołowczyc, Tomasz Karolak, Andrzej Krzywy, Łukasz Nowicki, Bartosz Obuchowicz, Sonia Ross, Przemysław Saleta, Tomasz Sekielski, Marek Siudym, Krzysztof Skiba, Michał Wiśniewski, Tadeusz Woźniak, Xawery Żuławski
6,2
Tata Stefan Friedmann, A...