Ja, ocalona

Katarzyna Berenika Miszczuk Wydawnictwo: W.A.B. Cykl: Wiktoria Biankowska (tom 4) literatura młodzieżowa
W.A.B.
Wiktoria Biankowska (tom 4)
literatura młodzieżowa
2020-11-11

17 opinii i 1 ocena książki, która jeszcze się nie ukazała. Bardzo wiarygodne. A jeden pan nawet przeczytał rok przed datą ukazania się i co ciekawe nawet mu się podobała. Zmienię tą opinię jak już książka zostanie wydana i ją przeczytam. Nie sugerujcie się oceną i opiniami innych. Pozdrawiam tych co czytają.

moze być

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Chcę w prezencie
  • Do kupienia
  • Do zdobycia
  • Chcę mieć
  • Niedokończone serie

Dodaj cytat z książki Ja, ocalona