Górny mózg, dolny mózg. Sprawdź w jaki sposób myślisz i naucz się robić to lepiej

Patronat LC
Stephen KosslynWayne G. Miller Wydawnictwo: Copernicus Center Press nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Top Brain, Bottom Brain: Harnessing the Power of the Four Cognitive Modes
Mateusz Hohol, Natalia Marek
Copernicus Center Press
analiza psychologiczna badania naukowe efektywność funkcjonowanie mózgu kognitywistyka kognitywizm literatura popularnonaukowa mózg neurologia neuropsychologia psychika psychologia psychologia percepcji umysł
Top Brain, Bottom Brain: Harnessing the Power of the Four Cognitive Modes
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Mateusz Hohol, Natalia Marek

Okładka książki Psychologia. Mózg. Człowiek. Świat Stephen Kosslyn, Robin Rosenberg
7,7
Psychologia. M... Stephen Kosslyn, Ro...