Dyskusje o książce Terra insecta. Planeta owadów

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Książka z książki
 Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek
1 dzień temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (listopad 2020)
Zakupione ebooki: pokręcimy się wokół medycyny i jej szerokiej tematyki:  Pandemia. Raport z frontu Pandemia. Raport z frontu  Wojna o szczepionki. Jak dok tor Wakefield oszukał świat Wojna o szczepionki. Jak doktor Wakefield oszukał świat
3 lata temu
Wyzwanie czytelnicze lubimyczytać.pl 2019
Rok 2019 był dla mnie dobrym czytelniczym rokiem. W ramach wyzwania przeczytałam 24 książki. Wyzwanie zakończone sukcesem! Dzięki niemu przeczytałam książki, po które raczej bym nie sięgnęła nie chcąc zmieniać swoich czytelniczych przyzwyczajeń. Okazało się, że czasem warto zmienić upodobania :) Mam nadzieję, że wyzwanie 2020 pozwoli mi odkryć jeszcze więcej ciekawych...
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (LIPIEC 2019)
Sprzedam/wymienię:  Ostatni mag  Ostatni Namsara  Szklany tron  Ogień i kość  Narodziny królowej  Miasto kości  Pisane szkarłatem  Przeklęci święci
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (KWIECIEŃ 2019)
Wymienię/Sprzedam: (większość w przedziale cenowym 10-15zł)  Przyjaciółka z młodości  Taniec szczęśliwych cieni  Wyścig śmierci  Monument 14. Odcięci od świata  Ocaliła mnie łza  W cieniu Pałacu Zimowego
4 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Marzec 2019)
Wypożyczone :  Naturalista Naturalista Ciekawie zapowiadający się thriller, który rzucił mi się w oczy podczas przeglądania bibliotecznych półek :).  Projekt „Nighthawk” Projekt „Nighthawk” Najnowsza książka Clive...
5 lata temu