Dieta FODMAP. Książka kucharska, wskazówki dietetyka i plany żywieniowe dla osób z zespołem jelita drażliwego

Karen FrazierLaura Manning Wydawnictwo: Septem kulinaria, przepisy kulinarne
The Flexible FODMAP Diet Cookbook: Customizable Low-FODMAP Meal Plans & Recipes for a Symptom-Free Life
Krzysztof Krzyżanowski
Septem
kulinaria, przepisy kulinarne
Krzysztof Krzyżanowski

Dieta FODMAP jest przejściową dietą, która ma na celu załagodzenie problemów trapiących układ pokarmowy, głównie zespołu jelita drażliwego, czyli określonych węglowodanów, które znajdują się w pożywieniu i nie są prawidłowo trawione przez niektórych ludzi.
W trakcie tego okresu służącego uspokojeniu układu trawiennego ważne jest wyeliminowanie z diety wszystkich...

„Dieta FODMAP” to książka kucharska oraz poradnik dla osób z zespołem jelita drażliwego. Opisuje ona jak bardzo ciężkie życie mają osoby z powyższą chorobą i jak trudną drogę muszą oni przejść. Zawiera ona również diety, które powinniśmy zastosować przy tym schorzeniu. Dowiadujemy się z niej jak wiele rodzajów ma ta choroba.

Moim zdaniem Karen i Laura stworzyły przydatny...

• Ważniejsze
  • Poszły w świat = Sprzedane/Wymienione
  • Nauki medyczne
  • Zdrowie, Dieta, Zioła, Uroda
  • Żywienie
  • 2019r. - przeczytane :)
więcej mniej