Wywrotowe żony

Vaimovallankumous
literatura piękna
Justyna Polanowska
literatura fińska literatura obyczajowa komedia romantyczna

Anty komedia romantyczna utrzymana w tejże konwencji. Nie oglądam filmów z tego gatunku więc odniesienia w większej części tej książki były mi nieznane.
Kobieta, raczej przeciętna, z problemami i wadami ma cudownego faceta od 10 lat. Uświadamia sobie, że go już nie kocha. Inne bohaterki reprezentują różne, współczesne typy kobiet. Zarysowane są grubą kreską, wyraziście jak...

• Storytel
  • Nie moja bajka
  • 2018
  • Audiobook
  • Audiobook
  • 2020

Dodaj cytat z książki Wywrotowe żony