Dyskusje o książce Dlaczego śpimy. Odkrywanie potęgi snu i marzeń sennych

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w Święta
Pierwsze wrażenie: typowa literatura piękna, która należy do tak ogólnego gatunku, gdyż trudno ją gdziekolwiek konkretniej sklasyfikować. Pod tym względem muszę przyznać, że początkowo dość często wybijałam się z rytmu czytania i na pewno nie wszystko zrozumiałam (szczególnie jeśli chodzi o początkowe rozdziały), ale po przeczytaniu całej książki uważam, że ma coś w sobie....
1 tydz. temu
Książki popularnonaukowe: polecają eksperci – popularyzatorzy nauki i instytucje naukowe
Autor opisuje wpływ komara na różne wydarzenia historyczne. Sama biologia jest tłem do ponownego spojrzenia dlaczego jakaś strona wygrała bitwę pomimo, że miała zdecydowanie mniejsze szanse na zwycięstwo.
22 tyg. temu
52 książki w 2022 roku :-)
Małe podsumowanie 2022 roku książek - 66  komiksów - 50   warte uwagi:   Cienie Nocnego Targu Cienie Nocnego Targu   Licho nie śpi Licho nie śpi   Shiki #11 Shiki #11
1 rok temu
Stosik na listopad 2021
 Dźbowieść. My w sPRLowanej codzienności Dźbowieść. My w sPRLowanej codzienności    Gra Luizy Gra Luizy    Odzyskanie Odzyskanie     Nietypowy mundurowy. Psy do zadań specjalnych
2 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (LIPIEC 2020)
Czy Angelfall jest jeszcze aktualne?
2 lata temu
Czytamy w weekend
Uważam, że Coben nie jest dla mnie wolę jednak innych autorów, którzy tworzą ciekawe kryminały. Chciał za dużo opowiedzieć i wyszla mu mdla i mało wymagajacq fabula
3 lata temu
Pokazuje 6 z 9