Nightbird

Fawn Bailey Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Gilded Cage (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
literatura obyczajowa, romans
angielski
dark erotyk mafia

Na półkach: , , , , , ,

Ostatnia część trochę mnie rozczarowała. Mam wrażenie, jakby została napisana na siłę. To nagłe "zmartwychwstanie" ojca Ophelii i pokazanie, jakim jest potworem, nie wahającym się przez zabiciem swoich córek według mnie nie wniosło nic nowego to tej opowieści o niekonwencjonalnej miłości Ophelii i Kaina. Według mnie książka powinna się skończyć na poprzednim tomie.

• D/s
  • 2018