Listy. Cwietajewa, Rilke, Pasternak

Marina CwietajewaBorys Pasternak Wydawnictwo: Fundacja Evviva L'arte biografia, autobiografia, pamiętnik
Jacek Chmielewski
Fundacja Evviva L'arte
pamiętnik dziennik listy wspomnienia samotność smutek śmierć
biografia, autobiografia, pamiętnik
Jacek Chmielewski
pamiętnik dziennik listy wspomnienia samotność smutek śmierć

męczący świat emocji i bólu. który z każdym słowem budzi coraz większe zdziwienie. Zycie i tworczość na krawędzi nie dla kazdego, dlatego książka wybitnie dla koneserów.

Trzy niezwykłe umysły. Artyści przez duże A. I niesamowita wymiana myśli, ukazująca trudne, ale jakże ciekawe osobowości.
Doskonale opracowane komentarze, prowadzące czytelnika przez meandra ich losów i historii.
Nie jest to łatwa lektura, ale warta skupienia i spędzenia z nią czasu.

• Obyczajowe
  • Biografie, listy, wspomnienia