Kup teraz - 1 oferta w cenie od 59.90 zł do 59.90 zł

Był sobie król... Poczet królów wybieranych" cz.1

Mariusz WollnyZuza Wollny Wydawnictwo: Wydawnictwo JaMa Cykl: Był sobie król... (tom 3) powieść historyczna
Wydawnictwo JaMa
Był sobie król... (tom 3)
powieść historyczna
2018-10-19

Kochani książka która powinna być w każdym domu.
Idealna zarówna dla młodszych czytelników, czytana do poduszki, dzieci w wieku szkolnym w ramach utrwalenia informacji z lekcji, a dla starszych jako kompendium. Takie książki muszą być w domu, zainteresujmy najmłodszych naszą historią.
Mnóstwo legend, charakterystyka Królów czy książąt Polski,bitwy, historia i polityka...

• Chcę w prezencie
  • Historia