Zapisane w pamięci

Okładka książki Zapisane w pamięci Ewa Pirce Patronat LC
Okładka książki Zapisane w pamięci
Ewa Pirce Wydawnictwo: NieZwykłe Seria: Współcześni bohaterowie literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Współcześni bohaterowie
NieZwykłe
2019-02-14
2019-02-14

Rewelacyjna historia 😍
Choć chwilami męczyła przesłodzonymi opisami wyznań miłosnych, książka mnie wręcz pochłonęła.
Z czystym sumieniem polecam i już szykuję się na opowieść Samuela Remseya...

Rewelacyjna historia 😍
Z czystym sumieniem polecam i już szykuję się na opowieść Samuela Remseya...

To była dobra historia, ale mega długa.
Trochę zawiodła mnie postać Alexa, bo poznałam go w innej książce i miałam go za żartownisia i hardego boksera, a tutaj momentami takie flaki z olejem.
Ale ogólnie polecam, bardzo szybko się czytało.

To była dobra historia, ale mega długa.
Ale ogólnie polecam, bardzo szybko się czytało.

Historia opisywana w książce jest naprawdę świetna! Przeszłość Evy oraz Alexa została przedstawiona naprawdę ciekawie. Jednak jak dla mnie za dużo tej czułości,czci,aniołków,kochania, o jejku jejku!
Z kobiety,która przez lata była okropnie wykorzystywana seksualnie nagle robi się nie mająca hamulców seks bomba,która nie potrafi się powstrzymać przed kopulacją nawet na szpitalnym łóżku? Która dobiera się do faceta na tylnym siedzeniu wiedząc,że na fotelu pasażera jest ich przyjaciel? Nie mogę w to uwierzyć.

Pomijając wątek ciągle napalonych bohaterów,książka warta przeczytania. Mimo wszystko. Zakończenie szokujące.

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Główni bohaterowie, którzy walczą ze swoją traumą i demonami przeszłości. Połączyła ich miłość.
Fajny pomysł na fabułę, ale nie na ponad 700 stron.
Bardzo długie, nudne i przesłodzone dialogi były nużące.

Fajny pomysł na fabułę, ale nie na ponad 700 stron.
Bardzo długie, nudne i przesłodzone dialogi były nużące.

Na początku sie dłużyła. Ale po 200 stronach było coraz lepiej. Koniec ksiazki mnie zszokował. Tyle się działo. Troszke wkurzały mnie te nazywanie siebie aniołem skarbem bla bla bla. Za.duzo za mdło za sztucznie. Ale ogolnie ksiazka z ciekawą fabuła i polec przeczytac.

Fajna książka, przyjemnie się czyta. Niesamowita historia dwojga ludzi, których połączyło więcej niż miłość.... zaskakujące zwroty akcji pod koniec. Polecam :)

Trafiłam na tą książkę totalnie przypadkiem. Pewna osoba na grupie facebook 'owej w której jestem wspomniała o niej. Pisząc, że jest to świetna książka i coraz do niej wraca. Zaciekawiona sama po nią sięgnęłam i stwierdzam, że jest FENOMENALNA !!! Opowiada o dwójce osób, które przeżyły tragiczne chwile w swym życiu. Żywy , makabryczny koszmar. Oboje prześladowani przez mroczną , usłaną kolcami przeszłość . Jedno w drugim znajduje szczęście- coś czego nigdy nie miało. Przepiękna historia o miłości, przetrwaniu i woli walki. Znajdziemy w niej wszystko , pełną game kolorów : humor, wściekłość, wyznania tak piękne, że uronią łzy, złość i lojalność. Bohaterowie są świetnie wykreowani nie są to nudne i przewidywalne osoby. Wspaniała książka !! Niektórzy uważają , że mogła być krótsza. Moim zdaniem autorka opisała wszystko tak jak być powinno. Jeśli będę miała okazję i zarazem szansę postaram się, by ta książka, zagościła u mnie w wersji papierowej. Polecam i to bardzo !!!!

Gdy zobaczyłam gabaryty tej książki przeraziłam się. Co można napisać na tylu (747) stronach?
Cieszę się, że się nie zniechęciłam. Warto było sięgnąć po tą pozycję. Przepiękna historia. Nie mogłam się oderwać od czytania. Z każda stroną chciałam więcej i więcej. Nie jest to lekka opowieść. Wręcz przeciwnie przepełniona okrucieństwem, strachem, potworną krzywdą. Lekarstwem na cale zło okazała się Miłość, Miłość duchowa. Polecam tą książkę z nadzieją na lepsze jutro.

Ma w sobie dużo miłości , namiętności i wzajemnego wsparcia (chwilami aż za dużo i za słodko) . Znajdziemy w niej również sceny mrożące krew w żyłach. Czasami dość ciężko się czytało , w szczególności fragmenty wspomnień Alexa i Evy . Gdyby nie była przeplatana taką dawką miłości , można by ją nawet zaliczyć do dark erotic/ów . Książka jest dość długa , ale pochłonęłam ją w dwa wieczory , szybko się czyta . Jak już się zaczyna czytać ciężko się od niej oderwać ze względu , że w każdym rozdziale się coś dzieje .

Warto sięgnąć po tę historię.
Trochę za dużo stron i momentami przesłodzony Aleks.

Warto sięgnąć po tę historię.
Trochę za dużo stron i momentami przesłodzony Aleks.