Nasze wakacje

Wytwórnia
literatura dziecięca

Wakacje z Innym
Wiek 5+

Blexbolex nie zawodzi. Daje nam komiksową, lekko surrealistyczną baśń bez słów o problemach dzieci z akceptacją rówieśnika odbierającego uwagę rodzica lub akceptacją Innego (książka jest na tyle wieloznaczna, że pozwala na różne interpretacje).

Bohaterką tomiku jest dziewczynka mieszkająca z ojcem w domu na wsi, oddalonym nieco od sąsiadów. Pewnego...

• 2020
  • Dla dzieci
  • Przeczytane samodzielnie
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Nasze wakacje